"Ant-Man 3" vs Kang? Gwiazda "Lovecraft Country" w obsadzie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Ant-Man+3%22+z+Kangiem+Zdobywc%C4%85+Gwiazda+%22Lovecraft+Country%22+w+obsadzie-139309
"Ant-Man 3" vs Kang? Gwiazda "Lovecraft Country" w obsadzie
Wkraczający powoli na hollywoodzkie salony Jonathan Majors ("Lovecraft Country", "Pięciu braci") będzie częścią MCU. Aktor został właśnie zakontraktowany na występ w nowym filmie o przygodach Ant-Mana. Obok Paula Rudda i Evangeline Lilly zagra jedną z głównych ról. 

GettyImages-1126650336.jpg Getty Images © Gregg DeGuire


Kogo dokładnie? Tego na razie nie wiadomo, lecz plotki mówią, że przypadnie mu w udziale rola Kanga Zdobywcy - jednego z superzłoczyńców z komiksowego uniwersum Marvela; podróżującego w czasie tyrana, z którym wielokrotnie mierzyli się Thor, Spider-Man, Ant-Man, a nawet cała drużyna Avengers. Źródła bliskie produkcji podają, że postać Kanga może jednak doczekać się znaczących zmian - zwłaszcza w kontekście ilości bohaterów oraz lini narracyjnych w obrębie kolejnych faz MCU. O jakie zmiany chodzi? Tego niestety źródła nie podają. 

Scenarzysta i koproducent "Ricka i "Morty'ego" Jeff Loveness został zatrudniony na stanowisku scenarzysty "Ant-Mana 3".  Z kolei z kamerą stanie reżyser dwóch poprzednich części Peyton Reed,

Ant-Man (Rudd) naprawdę nazywa się Scott Lang i jest eks-złodziejem. Dzięki przełomowej technologii wymyślonej przez genialnego miliardera Hanka Pyma (Douglas) bohater może dowolnie zmieniać rozmiar swojego ciała. Kiedy ostatnio widzieliśmy Scotta, wraz z resztą drużyny Avengers ocalił wszechświat przed fanatycznym złoczyńcą Thanosem. 

Dwa dotychczasowe filmy o przygodach Ant-Mana trafiły do kin w 2015 i 2018 roku, zarabiając na całym świecie ponad miliard dolarów. Na razie nie wiadomo, kiedy mogłaby się odbyć premiera trzeciej części. 
Udostępnij: