"Będzie bolało" – brytyjski serialowy hit w CANAL+ online

https://www.filmweb.pl/news/%22B%C4%99dzie+bola%C5%82o%22+%E2%80%93+brytyjski+serialowy+hit+w+CANAL%2B+online-146612
"Będzie bolało" – brytyjski serialowy hit w CANAL+ online
źródło: Materiały prasowe

Boleśnie szczery, a równocześnie niezwykle zabawny pamiętnik młodego ginekologa. "Będzie bolało" - rewelacyjnie oceniany serial medyczny z Benem Whishawem w roli głównej jest już dostępny w CANAL+ online.


Kliknij TUTAJ i przejdź do serwisu.
 CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący tysiące seriali i filmów na życzenie oraz informacje i sport na żywo. Za dostęp do oferty serwisu można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy (obecnie w promocji 29 zł/mies. przez pierwsze trzy miesiące), korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w trzech streamach jednocześnie dzięki współdzieleniu konta.

Serialowo-filmowa oferta CANAL+ online szeroko się rozrasta, a subskrybenci mają dostęp do wielu niedostępnych nigdzie indziej tytułów. Wśród najnowszych premier znajdziemy między innymi takie seriale i filmy jak "Rdza", "Dexter: New Blood" i wszystkie poprzednie sezony "Dextera", "The Office PL", "Policjant", "Parks and Recreation", serialową wersję "Furiozy", "Free Guy", "Prawo i porządek: Przestępczość zorganizowana", "Wyszyński – zemsta czy przebaczenie", a już wkrótce między innymi: kolejny serialowy przebój zza oceanu – "Yellowjackets", a także filmy takie jak "Wszystkie nasze strachy", "Spirala. Nowy rozdział serii Piła", "Old" czy "Jeźdźcy sprawiedliwości".

Pełną ofertę serwisu poznasz na canalplus.com – KLIKNIJ TUTAJ i przejdź do CANAL+ online.

BĘDZIE BOLAŁO – o serialu

Wielogodzinny intensywny dyżur. Główny bohater nie zdążył jeszcze wrócić do domu, a już wjeżdża z powrotem na oddział, na jednym wózku z rodzącą pacjentką. Tak, bez zbędnej subtelności, zaczyna się serial "Będzie bolało", wrzucając widza w sam środek wydarzeń. Oparty na bestsellerowym pamiętniku doktora Adama Kaya serial wyprodukowany dla BBC One, opowiada historię młodego ginekologa, pracującego w jednym z londyńskich szpitali. I już teraz można go oglądać w CANAL+ online.

Główny bohater, tak jak pozostali pracownicy oddziału, mierzy się z problemami brytyjskiej (choć śmiało powiedzieć można, że każdej) służby zdrowia. Niekończące się nadgodziny z destrukcyjnym wpływem na prywatne życie, niedofinansowanie, przeciążony personel, który stara się walczyć o zdrowie pacjentów z należnym profesjonalizmem i empatią, mimo pogłębiającej się frustracji. Ten boleśnie szczery obraz przedstawiony został w bardzo wyważony i jednocześnie zabawny sposób, zachowując idealny balans między komedią a dramatem.

W główną rolę wcielił się fantastyczny Ben Whishaw, mający na swoim koncie Złotego Globa, Emmy i statuetkę BAFTA za rolę w pierwszym sezonie serialu "Skandal w angielskim stylu". Aktor ma na swoim koncie również wiele ról kinowych, m. in. Q w serii filmów o przygodach Jamesa Bonda ("SKYFALL", "SPECTRE", "NIE CZAS UMIERAĆ") czy obrazie "Pachnidło: Historia mordercy". W pozostałych rolach m.in: Michele Austin ("Sekrety i kłamstwa", "Kolejny rok", serial "Trafny wybór") i Alex Jennings ("Królowa", seriale "The Crown", "Skandal w angielskim stylu") oraz Ambika Mod, dla której jest to pierwsza poważna rola.

Akcja serialu rozgrywa się po roku 2000 – swoją medyczną karierę rozpoczynał wówczas również pierwowzór głównego bohatera "Będzie bolało", Adam Kay. Jest on autorem książki o tym samym tytule, a serialowe wydanie książki ukaże się na naszym rynku 15 czerwca nakładem Wydawnictwa Insignis.


Adam Kay, który po latach zrezygnował z pracy w brytyjskiej służbie zdrowia, bez ogródek opisał trudne realia, w jakich funkcjonują młodzi lekarze – obarczeni ogromną odpowiedzialnością, przepracowani, nie mogą liczyć chociażby na godziwe wynagrodzenie. Po sukcesie książki, która trafiła na listę bestsellerów (w Polsce sprzedała się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy, autor przeniósł swoją historię na karty scenariusza).

Kolejne odcinki "Będzie bolało" udostępniane będą co piątek w CANAL+ online. Emisja telewizyjna na kanale CANAL+ PREMIUM w piątki o 21:00.

Informacja sponsorowana