"Batgirl" częścią Snyderverse. J.K. Simmons powróci jako komisarz Gordon?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Batgirl%22+cz%C4%99%C5%9Bci%C4%85+Snyderverse.+J.K.+Simmons+powr%C3%B3ci+jako+komisarz+Gordon-143327
"Batgirl" częścią Snyderverse. J.K. Simmons powróci jako komisarz Gordon?
Wszystko wskazuje na to, że "Batgirl" będzie powiązana z widowiskami Zacka Snydera. Jak bowiem ujawnił portal The Hollywood Reporter, J.K. Simmons prowadzi właśnie rozmowy ze studiem, by znów wcielić się w postać komisarza Gordona.

Aktor po raz pierwszy zagrał go w "Lidze Sprawiedliwości" Zacka Snydera. W 2019 roku w jednym z wywiadów ujawnił, że kiedy podpisywał kontrakt wciąż funkcjonowała koncepcja jednego uniwersum - DCEU - w związku z czym w kontrakcie miał zapisane pojawienie się jako Gordon w jeszcze trzech filmach. "Liga Sprawiedliwości" zamiast być pierwszą częścią dylogii, okazała się ostatnim komiksowym widowiskiem nakręconym dla Warnera. Samo studio zaś zdecydowało się zmienić swoje podejście do ekranizacji publikacji DC Comics.

Szczegóły "Batgirl" nie są na razie znane. Wiadomo jedynie tyle, że tytułową bohaterką ma być córka komisarza Gordona Barbara. Zagra ją Leslie Grace.

Na razie nie ma planu na kinową dystrybucję filmu. Obraz ma trafić od razu na platformę HBO Max.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones