"Calamity Hustle": Warner Bros. zainwestuje nawet 140 milionów dolarów w film z Tatumem i Reynoldsem

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Calamity+Hustle%22%3A+Warner+Bros.+zainwestuje+nawet+140+milion%C3%B3w+dolar%C3%B3w+w+film+z+Tatumem+i+Reynoldsem-153317
"Calamity Hustle": Warner Bros. zainwestuje nawet 140 milionów dolarów w film z Tatumem i Reynoldsem
autor: Albert L. Ortega
Ryan Reynolds i Channing Tatum znaleźli dom dla swojego filmu, komedii akcji "Calamity Hustle". Po trwającej dwa tygodnie licytacji wytwórnia Warner Bros. pokonała Netfliksa i Amazon, oferując obu aktorom po 25 milionów za rolę. Łączny budżet widowiska może wynieść nawet 140 milionów $.   
 

"Calamity Hustle": o filmieBohaterem filmu ma być grany przez Reynoldsa pechowy policjant. Zastraszony przez bezwzględnego gangstera podejmuje się odnalezienia swojego dawno niewidzianego brata, podrzędnego kryminalisty (w tej roli Tatum) który przeszkodził bandytom w kradzieży diamentów.

"Calamity Hustle" ma być utrzymany w klimacie kumpelskich filmów sensacyjnych pokroju "Zabójczej broni". Akcja komedii ma się rozgrywać się w okolicach świąt Bożego Narodzenia, a zdjęcia będą realizowane w Nowym Jorku, Los Angeles i Las Vegas. Twórcy mają nadzieję, że film zapoczątkuje nową dochodową serię.                 


Autorami scenariusza i reżyserami filmu są bracia Aaron i Adam Nee, których poprzedni film, przygodowa komedia romantyczna "Zaginione miasto" z Tatumem i Sandrą Bullock, zarobił w ubiegłym roku 191 milionów dolarów. Duet ma również piastować stanowiska producenckie wraz z Tatumem, Reynoldsem oraz Kevinem Walshem ("Napoleon").   

Przypomnijmy: Reynolds kręci aktualnie "Deadpoola 3". Jeśli chodzi o Tatuma, na premierę czekają w tej chwili dwa filmy z jego udziałem: "P Island" z Zoe Kravitz oraz "Project Artemis" ze Scarlett Johansson.               

Zwiastun filmu "Zaginione miasto"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones