"Czarny telefon 2". Czy Ethan Hawke powróci?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Czarny+telefon+2%22.+Ethan+Hawke+i+reszta+obsady+powr%C3%B3ci-153087
"Czarny telefon 2". Czy Ethan Hawke powróci?
Mamy dobrą wiadomość dla fanów filmu "Czarny telefon". W zapowiedzianej na 2025 rok kontynuacji pojawią się wszyscy odtwórcy głównych ról, w tym Ethan Hawke. Dla aktora będzie to dziewiąty projekt realizowany wspólnie ze studiem Blumhouse.

"Czarny telefon 2". Co wiemy o filmie?W obsadzie "The Black Phone 2" oprócz Ethana Hawke'a znajdą się też znani z oryginału: Mason Thames jako Finney, Madeleine McGraw jako Gwen, Jeremy Davies jako Terrence i Miguel Mora jako Robin.

Joe Hill, którego opowiadanie posłużyło jako podstawa scenariusza, będzie producentem wykonawczym. Za fabułę odpowiadają twórcy oryginału Scott Derrickson i C. Robert Cargill. Derrickson będzie też ponownie reżyserem.

Na razie twórcy nie ujawniają żadnych szczegółów sequela.


"Czarny telefon" - horror, który stał się hitem 2022 roku"Czarny telefon" w reżyserii Scotta Derricksona to adaptacja opowiadania Joego Hilla, syna Stephena Kinga. Jego uroczysta premiera odbyła się w 2021 roku podczas Festiwalu Filmów Fantastycznych w Austin. Do szerokiej dystrybucji film trafił latem 2022 roku. Zarobił 161 miliona dolarów, zajmując 32. miejsce w światowym box offisie.

Nieśmiały, ale sprytny 13-letni Finney Shaw (Mason Thames) zostaje uprowadzony przez sadystycznego zabójcę (Ethan Hawke) i uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyki na nic się nie zdają. Kiedy odłączony od kabla telefon powieszony na ścianie piwnicy zaczyna dzwonić, Finney uświadamia sobie, że ​​słyszy głosy poprzednich ofiar mordercy. Chcą one zrobić wszystko, żeby chłopiec nie podzielił ich losu.

Zwiastun filmu "Czarny telefon"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones