"Deadpool 3": Jackman zagra zupełnie nową wersję Wolverine'a

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Deadpool+3%22%3A+Ryan+Reynolds+zapowiada%2C+%C5%BCe+Hugh+Jackman+pojawi+si%C4%99+jako+Wolverine+inny+ni%C5%BC+dotychczas-150381
"Deadpool 3": Jackman zagra zupełnie nową wersję Wolverine'a
źródło: Materiały prasowe
Hugh Jackman obiecał już fanom, że jego powrót do roli Wolverine'a nie namiesza w ekranowej historii tej postaci. Teraz Ryan Reynolds zapowiada, że wersja Logana, którą zobaczymy w filmie, będzie zupełnie nową wariacją na temat popularnego bohatera.
 

Jackman wróci jako inny Wolverine

Chcieliśmy to zrobić od dawna. O dziwo, to idealny moment, powiedział Reynolds. Nigdy nie przestałem walczyć o jego powrót do roli. Przez ostatnie lata nękałem go jak komar. Wierzę w wyczucie czasu równie mocno co w ciężką pracę i szczęście. Wszystkie ścieżki muszą się skrzyżować w odpowiednim momencie. Myślę, że on był gotowy i podekscytowany.

To, co mu zaproponowaliśmy, było wystarczającą odskocznią od postaci, którą zna i zostawił za sobą, że dostał coś nowego do zagrania. Naprawdę pali się, by to zrobić, dodał odtwórca roli Deadpoola.

"Deadpool 3" – co wiemy o filmie?
Póki co nie wiadomo, o czym opowie "Deadpool 3". Scenariusz filmu napisały siostry Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Logelin, znane m.in. z serialu "Bob's Burgers". Główne role zagrają Ryan Reynolds, który powróci do roli Deadpoola oraz Hugh Jackman, który ponownie wcieli się w '>Wolverine'a. Będzie to pierwszy film o Deadpoolu nakręcony po przejęciu studia 20th Century Fox przez Disneya.  Fanów, którzy obawiają się, że przejście do uniwersum Marvela oznacza Deadpoola z kategorią PG-13, uspokoił swego czasu Kevin Feige. Szef Marvel Studios zapewnił, że "Deadpool 3" zachowa kategorię R.

Reżyserem filmu będzie Shawn Levy. Reżyser ma już na koncie współpracę z Ryanem Reynoldsem. Panowie zrealizowali wspólnie dwa filmy. Pierwszym był "Free Guy" (2021), a drugim "Projekt Adam" (2022), który zadebiutował właśnie na platformie Netflix. Ponadto w filmografii Levy'ego są m.in. "Noc w muzeum" (2006), "Giganci ze stali" (2011), "Stażyści" (2013) oraz serial "Stranger Things" (Levy wyreżyserował 6 odcinków).

Pierwszego "Deadpoola" (2016) wyreżyserował Tim Miller. Za kamerą kontynuacji, "Deadpoola 2" (2018), stanął z kolei David Leitch

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones