"Dochodzenie" po raz pierwszy w Polsce tylko na FOX Life!

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/%22Dochodzenie%22+po+raz+pierwszy+w+Polsce+tylko+na+FOX+Life-77501
"Dochodzenie" to najnowszy serial Veeny Sud - scenarzystki, producentki i twórczyni "Dowodów zbrodni". Serial oparty jest na popularnym duńskim serialu "Forbrydelsen", który odniósł ogromny sukces.
 
Akcja "Dochodzenia" rozgrywa się w deszczowym Seattle i opowiada historię zabójstwa młodej dziewczyny – Rosie Larsen i policyjnego śledztwa prowadzonego przez dwójkę detektywów poszukujących motywu i sprawcy zbrodni. Serial rozgrywa się w czasie rzeczywistym, jeden odcinek serialu to jeden dzień śledztwa co daje możliwość na przedstawienie dogłębnej analizy głównych postaci. W "Dochodzeniu" widzowie śledzą trzy wątki związane z morderstwem: detektywów, którzy prowadzą śledztwo; pogrążonej w żałobie rodziny zamordowanej dziewczyny oraz podejrzanych. W serialu pojawia się również wątek polityczny, gdyż jednym z podejrzanych jest lokalny polityk prowadzący aktualnie kampanię. Wraz z rozwojem akcji, staje się jasne, że nic nie dzieje się przypadkiem. Każdy ukrywa sekret, i choć bohaterowie myślą, że już uporali się ze swoją przeszłością, to ona niespodziewanie do nich powraca.

 
 
W "Dochodzeniu" występują: Mireille Enos (nominowana za tę rolę do Emmy) jako detektyw Sarah Linden, Billy Campbell jako Darren Richmond, przewodniczący Rady Miejskiej Seattle, obecnie starający się o urząd burmistrza, Joel Kinnaman jako Stephen Holder, policjant pracujący wcześniej w wydziale narkotykowym, który wspólnie z detektyw Linden szuka sprawcy zbrodni Rosie, Michelle Forbes w roli matki Rosie, Mitch Larsen i Brent Sexton jako ojciec Rosie Stan Larsen. Pierwszy odcinek wyreżyserowała Patty Jenkins, natomiast szósty i dziewiąty - Agnieszka Holland.


 
PREMIERA: ŚRODA, 7 WRZEŚNIA O GODZ. 21.00 i 22.00
Emisja w środy o godz. 21.00
 
W związku z premierą serialu zapraszamy do konkursu, który znajdziecie TUTAJ.