"Grand Theft Auto V" już dostępne na PlayStation 4 i Xbox One

Informacja nadesłana: Rockstar Games / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Grand+Theft+Auto+V%22+ju%C5%BC+dost%C4%99pne+na+PlayStation+4+i+Xbox+One-108380
Rockstar Games z dumą informuje, że ciesząca się uznaniem krytyków i bijąca rekordy gra z otwartym światem, "Grand Theft Auto V" jest już dostępna na system komputerowej rozrywki PlayStation 4 oraz wszechstronny system rozrywki Xbox One firmy Microsoft.


Przebudowane i ulepszone specjalnie dla tych dwóch platform, "Grand Theft Auto V" na PlayStation 4 oraz Xbox One zawiera całkowicie nowy tryb widoku z perspektywy pierwszej osoby, który pozwala graczom na doświadczenie świata Los Santos i całego Hrabstwa Blaine w zupełnie nowy sposób.

„To była okazja, żeby wycisnąć z Grand Theft Auto V jeszcze więcej, dodając nowy tryb widoku z perspektywy pierwszej osoby i wykorzystując maksymalnie moc nowych konsol” powiedział Sam Houser, założyciel Rockstar Games. „Jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięć naszego zespołu”.

"Grand Theft Auto V" na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One zawiera również szereg znacznych ulepszeń technicznych i wizualnych, włączając w to znacznie zwiększony dystans renderowania obiektów, nowe efekty świetlne i pogodowe oraz rozdzielczość podniesioną do 1080p na obu platformach. Świat Los Santos i Hrabstwa Blaine jest bardziej urozmaicony i wciągający niż kiedykolwiek dzięki nowym broniom, pojazdom i aktywnościom, wzbogaconej dzikiej przyrodzie, oraz ponad 150 dodatkowym utworom, granym w 17 stacjach radiowych gry.


Do ulepszeń "Grand Theft Auto Online" na PlayStation 4 oraz Xbox One zaliczają się pełna integracja z trybem widoku z perspektywy pierwszej osoby i możliwość gry sieciowej do 30 osób. Wszystkie dotychczasowe dodatki i zawartość wprowadzona przez Rockstar od czasu uruchomienia Grand Theft Auto Online jest dostepna również na PlayStation®4 oraz Xbox One, a wiele więcej jest w planach.

Obecni gracze mogą przenieść swoje postacie z "Grand Theft Auto Online" razem z postępem gry dowolnie na PlayStation 4 lub Xbox One. Powracający gracze otrzymują również dostęp do ekskluzywnej, nowej zawartości, w tym do rzadkich egzemplarzy klasycznych pojazdów występujących w całej serii gier Grand Theft Auto, takich jak Dukes, hydroplan Dodo oraz szybszy i bardziej zwrotny Blimp; nowych aktywności, przedmiotów do zebrania, broni i wiele więcej.
Udostępnij: