"Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" - wydanie rozszerzone już na DVD i Blu-ray

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Hobbit%3A+Bitwa+Pi%C4%99ciu+Armii%22+-+wydanie+rozszerzone+ju%C5%BC+na+DVD+i+Blu-ray-114475
Ostatnia część filmowej trylogii, która w kinach zarobiła prawie 3 miliardy dolarów powraca w nowej, rozszerzonej wersji: 20 minut nowego materiału filmowego i ponad 9 godzin nowych dodatków specjalnych! Superprodukcja "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" wydanie rozszerzone jest już dostępna na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.


20 minut nowych i rozszerzonych scen niepokazywanych nigdy w kinach oraz ponad 9 godzin dodatków specjalnych znajdą fani w wydaniu rozszerzonym superprodukcji "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" w reżyserii Petera Jacksona. Nominowany do Oscara obraz jest ostatnią odsłoną trzyczęściowej ekranizacji ponadczasowej powieści "Hobbit" J.R.R. Tolkiena opowiadającej o wydarzeniach poprzedzających fabułę trylogii "Władca Pierścieni". Film w wydaniu rozszerzonym jest już dostępny w formie 5-płytowego wydania Blu-ray 3D, zawierającego wersję Blu-ray 3D oraz Blu-ray 2D, wydania 3-płytowego na Blu-ray oraz 5-płytowego na DVD w ozdobnym kolekcjonerskim opakowaniu.

Wielka przygoda w Śródziemiu od teraz będzie jeszcze większa. Obok 20 minut dodatkowego materiału filmowego w Wydaniu superprodukcji "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" znajdzie się ponad 9 godzin nowych dodatków specjalnych m.in. komentarz reżysera, producenta i scenarzysty Petera Jacksona oraz producentki i scenarzystki Philippy Boyens, kolejne części dokumentu "Kroniki Hobbita" opowiadającego o realizacji superprodukcji i wiele więcej. W wydaniach rozszerzonych filmu poza oryginalną, angielską wersją dźwiękową dostępna także jest polska wersja językowa (lektor).

WYDANIE BLU-RAY 3D, BLU-RAY i DVD

Superprodukcja "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" Wydanie rozszerzone jest dostępna w formie 5-płytowego wydania Blu-ray 3D, zawierającego wersję Blu-ray 3D oraz Blu-ray 2D filmu, wydania 3-płytowego na Blu-ray oraz 5-płytowego na DVD. Wszystkie wydania zawierają aż 20 minut nowego materiału filmowego oraz ponad 9 godzin dodatków specjalnych:

• KOMENTARZE TWÓRCÓW
• NOWA ZELANDIA: DOM ŚRÓDZIEMIA – CZĘŚĆ 3  
• ZBIERA SIĘ NA BURZĘ
• KRONIKI HOBBITA  – CZĘŚĆ 3  - Dołącz do obsady i twórców , którzy opowiadają o swoich najbardziej pamiętnych momentach z planu filmowego, zobacz proces kręcenia niesamowitych scen akcji i wyczynów kaskaderskich.
• DODATKI SPECJALNE CZĘŚĆ 12: TUTAJ, NA KOŃCU PODRÓŻY - Stań u boku ekipy filmowej i zobacz proces kręcenia jednej z największych bitew, jakie widziano na wielkim ekranie. Zobacz jak makijaż, włosy, charakteryzacja, kostiumy i broń powołały do życia nowych bohaterów, stań się świadkiem kluczowych scen. Dołącz do filmowców podczas tworzenia najbardziej emocjonującej wyprawy do Śródziemia.

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu:
facebook.com/MojeFilmyDVD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones