"Jeździec znikąd" przedpremierowo już od jutra

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Je%C5%BAdziec+znik%C4%85d%22+przedpremierowo+ju%C5%BC+od+jutra-97321
19 lipca do kin w całym kraju wchodzi nowe widowisko Disneya "Jeździec znikąd". Jednak dla tych, którzy już nie mogą się doczekać filmu, dystrybutor przygotował niespodziankę. Film będziecie mogli obejrzeć już jutro!

W środę i czwartek w wybranych kinach sieci Helios, Multikino i Cinema City w całej Polsce, a w Warszawie również w Atlanticu i Kinotece odbywać się będą pokazy przedpremierowe. Szczegółów szukajcie na naszych stronach z repertuarem lub na stronach lokalnych kin.

"Jeździec znikąd" to najnowszy film specjalistów od rozrywki na najwyższym poziomie, twórców niezapomnianych "Piratów z Karaibów"Gore'a Verbinskiego i Jerry'ego Bruckheimera. Produkcja powala swoim realizmem, rozmachem realizacyjnym i spektakularnymi scenami akcji. Jest tu wszystko: szalone pościgi, potyczki na dachach pędzących pociągów, masa humoru, a do tego Johnny Depp jako tajemniczy Indianin Tonto. Na ekranie towarzyszy mu, w roli tytułowego Jeźdźca znikąd, Armie Hammer, wschodząca gwiazda młodego aktorskiego pokolenia. Ten niezwykły duet ramię w ramię będzie walczyć z chciwością i korupcją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones