"Kryptonim U.N.C.L.E." i "Szubienica" już na Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Kryptonim+U.N.C.L.E.%22+i+%22Szubienica%22+ju%C5%BC+na+Blu-ray+i+DVD-114724
W ofercie Galapagos Films na Blu-ray i DVD zadebiutowały filmy "Kryptonim U.N.C.L.E." oraz "Szubienica".


"KRYPTONIM U.N.C.L.E."

"Kryptonim U.N.C.L.E." to kinowa wersja popularnego serialu opowiadającego o walce wywiadów w czasach Zimnej Wojny. Widowiskowy film w gwiazdorskiej obsadzie - Henry Cavill, Armie Hammer, Alicia Vikander i Hugh Grant, wyreżyserowany przez mistrza kina gatunkowego Guya Ritchiego jest już dostępny na Blu-ray i DVD.

Rok 1963. Europa podzielona jest na strefy wpływów pomiędzy Wschodem i Zachodem, a oba bloki pogrążone są w bezwzględnej Zimnej Wojnie. Napoleon Solo (Henry Cavill), były złodziej, a obecnie jeden z najlepszych agentów CIA, zostaje wysłany do Niemiec by wydostać z Berlina Wschodniego piękną Gaby Teller (Alicia Vikander) – córkę nazistowskiego naukowca Udo Tellera (Christian Berkel). Dzięki niej amerykański wywiad chce dotrzeć do jej ojca podejrzewanego o współpracę z potężną organizacją przestępczą dążącą do wejścia w posiadanie broni nuklearnej. 

WYDANIE BLU-RAY I DVD 
W wydaniach Blu-ray i DVD obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:

WYDANIE BLU-RAY:
- Mężczyźni z U.N.C.L.E.: Zobacz materiał o powstawaniu filmu, podróżach oraz zajrzyj 
z bliska za kulisy; 
- Kreowanie szpiega: Odtwarzanie kultowych lat 60.: muzyki, ubrań, designu samochodów… lata 60. zawsze były najfajniejszą epoką; 
- Wyższa klasa bohatera; 
- Motocykle Metisse: Odpowiednie i bardzo Brytyjskie; 
- Nadzwyczajnie uzdolniony człowiek; 
- U.N.C.L.E.: Szpieg w skrócie

WYDANIE DVD:
- Wyższa klasa bohatera
"SZUBIENICA"

"Szubienica" to jeden z horrorów, które zapisały się w historii kina. Wyprodukowany za zaledwie 100 000 dolarów, film w kinach zarobił ponad 38 milionów dolarów, stając się jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji filmowych w dziejach kinematografii. Zrealizowany w stylistyce "znalezionego zapisu z kamery" (found footage) horror jest już dostępny na Blu-ray i DVD.

29. października 1993 roku w liceum w amerykańskim mieście Beatrice dochodzi do tragedii. Podczas szkolnego przedstawienia sztuki zatytułowanej "Szubienica" ginie jeden z uczniów, Charlie Grimmile, a świadkami jego śmierci są wszyscy widzowie spektaklu, w tym jego rodzice. 20 lat później, 28. października 2013 roku w szkole trwają przygotowania do ponownego wystawienia "Szubienicy". Uczniowie chcą w ten sposób uczcić tragedię przed lat, jednak nie wszystkim się ten pomysł podoba. W przeddzień ponownej próby wystawienia sztuki uczniowie Reese (Reese Mishler), Pfeifer (Pfeifer Brown), Cassidy (Cassidy Gifford) i Ryan (Ryan Shoos) spędzają noc uwięzieni w szkolnej auli, nie mając żadnej możliwości wezwania pomocy.  

WYDANIE BLU-RAY I DVD 
W wydaniach Blu-ray i DVD obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:

- Szubienica: Oryginalna wersja tej samej historii kręcona "z ręki", która zaintrygowała producentów w Hollywood i sprawiła, że "Szubienica" trafiła do kin na całym świecie 
- Sceny niewykorzystane
- Gagi
- Zwiastuny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones