"Książę w Nowym Jorku 2" z kategorią wiekową PG-13

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Ksi%C4%85%C5%BC%C4%99+w+Nowym+Jorku+2%22+z+kategori%C4%85+wiekow%C4%85+PG-13-140835
"Książę w Nowym Jorku 2" z kategorią wiekową PG-13
Jak podaje serwis Film Ratings, kontynuacja "Księcia w Nowym Jorku" otrzymała od MPAA kategorię wiekową PG-13. Oznacza to, że nowy film będzie operował znacznie grzeczniejszym poczuciem humoru od tego, które było w oryginale.

Pierwszy "Książę" (1988) trafił na ekrany z kategorią R, co oznaczało, że młodzież mogła go zobaczyć w kinach wyłącznie pod opieką dorosłych. Przyczyną obostrzeń były znajdujące się w filmie sceny nagości oraz najeżone wulgaryzmami dialogi. W przypadku sequela nadzór pełnoletnich opiekunów nie będzie potrzebny.

W "Coming 2 America" król Akeem (Eddie Murphy) odkrywa, że w Queens żyje jego syn. Chcąc uhonorować swego umierającego ojca, bohater postanawia sprowadzić chłopaka do Zamundy i wychować go na nowego następcę tronu. Aby zrealizować plan, władca musi ponownie wyruszyć do Stanów Zjednoczonych.

W sequelu prócz Murphy'ego zobaczymy także innych aktorów znanych z oryginału: Arsenio Halla, Jamesa Earla Jonesa, Paula Batesa i Shari Headley. Dołączyli do nich m.in.: Leslie Jones, Kiki Layne, Wesley Snipes, Jermaine Fowler, Rick Ross, piosenkarka Teyana Taylor oraz komik Michael Blackson.

Premiera 5 marca na Amazon Prime.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones