"Liga Sprawiedliwości" z nowym zwiastunem, ale bez dokrętek

Comic Book Movie, Heroic Hollywood / autor: Jakub Popielecki /
Filmweb Sp. z o. o. Sp. k.
https://www.filmweb.pl/news/%22Liga+Sprawiedliwo%C5%9Bci%22+z+nowym+zwiastunem%2C+ale+bez+dokr%C4%99tek-137874
"Liga Sprawiedliwości" z nowym zwiastunem, ale bez dokrętek
Jedną z informacji tygodnia była bez dwóch zdań ta, że Zack Snyder jednak pokaże światu swoją wersję "Ligi Sprawiedliwości". Informacja została oficjalnie potwierdzona, a teraz na światło dzienne wychodzą kolejne fakty. W drodze jest też zwiastun widowiska.

Film oczywiście nie jest jeszcze gotowy i studio Warner Bros. zgodziło się wyłożyć dodatkowe 20-30 milionów dolarów, by domknąć projekt. Budżet obejmuje jednak tylko postprodukcję: montaż, efekty specjalne, dodatkowe dialogi. Podobno nie ma szansy na dokrętki i powrót aktorów przed kamerę. Snyder był co prawda chętny, by wejść na plan, ale producenci powiedzieli rzekomo, że nie będzie to możliwe.

Głos w sprawie filmu zabrał jednak Ben Affleck, odtwórca roli Batmana. Aktor pojawił się w programie Kevina Smitha "FatMan Beyond". W opublikowanym również na Instagramie filmiku podziękował fanim za wsparcie i wyraził radość z faktu, że Zack Snyder może zrealizować swoją wizję. Zobaczcie sami:


Wiemy też, że praca nad filmem już trwa. Po ogłoszeniu, że powstanie nowa wersja "Ligi Sprawiedliwości", fani zaczęli bombardować Snydera pytaniami na jego koncie w aplikacji Vero. Reżyser wypowiedział się w kwestii zwiastuna: Pracuję nad nim. Zapytany zaś o to, czy możemy spodziewać się go niedługo, wrzucił emotkę w ciemnych okularach. Wygląda więc na to, że trailer zobaczymy prędzej niż później.

Chwilowo rzeczą najbliższą zwiastuna nowej wersji jest trailer "Ligi Sprawiedliwości" z Comic-Conu 2016, opublikowany jeszcze zanim Snyder porzucił pracę nad filmem:


Nowa wersja "Ligi sprawiedliwości" zadebiutuje na platformie HBO Max w przyszłym roku.
Udostępnij: