Dzień Batmana: Zobaczcie, co przygotowali Reeves i Snyder

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dzie%C5%84+Batmana%3A+Zobaczcie%2C+co+przygotowali+Reeves+i+Synder-139400
Dzień Batmana: Zobaczcie, co przygotowali Reeves i Snyder
Trzecia sobota września to ważna data dla DC Entertainment. Tego dnia obchodzony jest Dzień Batmana – coroczne wydarzenie mające na celu uczczenie i promocję Mrocznego Rycerza. Z tej okazji zarówno Matt Reeves, reżyser nadchodzącego "The Batman", jak i Zack Snyder ("Liga Sprawiedliwości"), przygotowali dla fanów niespodzianki. 

Matt Reeves, który w czwartek wznowił przerwane kwarantanną Roberta Pattinsona zdjęcia do "The Batman", udostępnił na swoim twitterowym koncie grafikę Billa Sienkiewicza, laureata prestiżowej Nagrody Eisnera. Oto ona: 


Szczegóły fabuły "The Batman" owiane są na razie tajemnicą. Wiadomo jedynie, że Robert Pattinson wcieli się w młodego Bruce'a Wayne'a, który odkrywa, że jego powołaniem jest stanie na straży sprawiedliwości w Gotham City. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Zoë Kravitz (Catwonam), Colina Farrella (Pingwin) i Andy'ego Serkisa (Alfred Pennyworth). Premiera zaplanowana jest na 29 września 2021 roku.

Z kolei HBO Max ujawniło niepublikowane wcześniej zdjęcie Bena Afflecka z planu "Ligi Sprawiedliwości". Zobaczcie:


Aktora wkrótce będziemy mogli  zobaczyć w wersji reżyserskiej widowiska, a następnie w realizowanym przez Andy'ego Muschiettiego ("To", "To: Rozdział 2") "The Flash" z Ezrą Millerem w roli tytułowej. 


 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones