"Nawet Barbie zawsze miała wywalone na Kena". Ryan Gosling odpowiada internautom krytykującym casting

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Nawet+Barbie+zawsze+mia%C5%82a+wywalone+na+Kena%22.+Ryan+Gosling+odpowiada+internautom+krytykuj%C4%85cym+casting-151023
"Nawet Barbie zawsze miała wywalone na Kena". Ryan Gosling odpowiada internautom krytykującym casting
źródło: Getty Images
autor: Greg Doherty
Nie tylko Halle Bailey, czyli Ariel z aktorskiej wersji "Małej syrenki" musiała zmierzyć się z krytyką internautów, którzy uważają, że nie pasuje do swojej roli. Podobna sytuacja spotkała Ryana Goslinga.  

Ryan Gosling za stary na Kena? Aktor odpowiada internautom


Zdaniem wielu internautów Ryan Gosling jest za stary, by zagrać Kena. Chcąc wyrazić swoje niezadowolenie z castingu, utworzyli oni hashtag #NotMyKen (nie mój Ken), którym oznaczają posty i komentarze krytykujące wybór aktora. W najnowszym wydaniu magazynu "GQ" Gosling odniósł się do ich zarzutów. 

Jeśli ludzie nie chcą bawić się moim Kenem, jest dużo innych Kenów, którymi mogą się pobawić – powiedział aktor. To zabawne... ta przesadna troska i szok wyrażany choćby przez #NotMyKen. Tak jakby ktokolwiek wcześniej myślał o Kenie. A teraz nagle jest "O nie, cały czas troszczyliśmy się o Kena". Wcale nie. Nigdy się nim nie przejmowaliście. Nawet Barbie zawsze miała na niego wywalone. I w tym rzecz. Gdybyście kiedykolwiek przejmowali się Kenem, wiedzielibyście, że nikt nigdy się o niego nie troszczył. Więc wasza hipokryzja została obnażona. Właśnie dlatego ta historia musi zostać opowiedziana.

Najnowsze projekty Ryana Goslinga


Po występie w opowiadającym o lądowaniu na Księżycu "Pierwszym człowieku" Damiena Chazelle'a Ryan Gosling zrobił sobie przerwę od aktorstwa. Wrócił w netfliksowym akcyjniaku "Gray Man", którego druga część trafi na ekrany w przyszłym roku. Wśród zbliżających się projektów z jego udziałem jest m.in. "The Fall Guy".

Zobacz zwiastun "Barbie"


"Barbie", najnowszy film Ryana Goslinga, trafi na ekrany polskich kin już 21 lipca. Aktor partneruje w nim m.in. wcielającej się w tytułową bohaterkę Margot RobbieBarbie zostaje wygnana z krainy Barbieland za to, że nie jest wystarczająco doskonała. Bohaterka wyrusza więc w podróż po prawdziwym świecie, w którym przeżywa niesamowite przygody. W rozmowie z "Variety" Robbie, która jest również producentką przedsięwzięcia, zdradziła, że film będzie zastrzykiem pozytywnej energii oraz inspiracją dla pragnących spełniać marzenia młodych widzów.  

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones