"Nutcrackers": Ben Stiller wraca do grania w filmach

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Nutcrackers%22%3A+Ben+Stiller+wraca+do+grania+w+filmach-153376
"Nutcrackers": Ben Stiller wraca do grania w filmach
źródło: Getty Images
autor: Jeff Kravitz
Ben Stiller powraca w pierwszej od sześciu lat głównej roli w filmie. Gwiazdor "Sposobu na blondynkę" i "Nocy w muzeum" gra główną rolę w komediodramacie "Nutcrackers", do którego zdjęcia powstają aktualnie w Ohio.

"Nutcrackers": o czym opowie film?Scenariusz napisał Leland Douglas. Za kamerą stoi David Gordon Green, w którego CV znajdziemy takie tytuły jak trylogia "Halloween", "Egzorcysta: Wyznawca" oraz "Boski chillout". Film produkuje należące do Stillera studio Red Hour Films oraz firma Rivulet, która wyłożyła w całości budżet.     

GettyImages-1339123506.jpg Getty Images © Vittorio Zunino Celotto
David Gordon Green

"Nutcrackers" to historia pracoholika Mike’a (Stiller), który niechętnie udaje się na prowincję, aby zaopiekować się czterema niesfornymi siostrzeńcami po tym, jak ich rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Bohater zamierza jak najszybciej znaleźć rodzinę zastępczą dla chłopców i powrócić do swoich obowiązków. Po kilku szalonych tygodniach spędzonych na farmie Mike zdaje sobie jednak sprawę, że nie chce wyjeżdżać.

Ben Stiller: hollywoodzka gwiazda i świetny reżyserBen Stiller jest jednym z bardziej kasowych aktorów komediowych historii. Filmy z jego udziałem w samych Stanach Zjednoczonych zarobiły ponad 2,7 mld dolarów. Do najbardziej znanych tytułów w jego filmografii należą: "Sposób na blondynkę", "Poznaj mojego tatę" oraz jego dwie kontynuacje, "Zoolander", "Genialny klan", "Zabawy z piłką", "Starsky i Hutch", "Nadchodzi Polly", trylogia "Noc w muzeum", "Sekretne życie Waltera Mitty" oraz "Jaja w tropikach". Jego ostatnia duża rola filmowa to Matthew z "Opowieści o rodzinie Meyerowitz" w reżyserii Noah Baumbacha.  W ostatnich latach Stiller skupiał się głównie na reżyserowaniu nagradzanych seriali telewizyjnych - "Ucieczki z Dannemory" i "Rozdzielenia".

Zwiastun filmu "Jaja w tropikach"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones