Godna następczyni Ripley? Cailee Spaeny gotowa do starcia z Ksenomorfem na zdjęciu z filmu "Obcy: Romulus"

GamesRadar / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Obcy%3A+Romulus%22%3A+Cailee+Spaeny+gotowa+do+starcia+z+Obcym-155685
Godna następczyni Ripley? Cailee Spaeny gotowa do starcia z Ksenomorfem na zdjęciu z filmu "Obcy: Romulus"
źródło: Materiały prasowe
Jedną z premier lata bez wątpienia będzie "Obcy: Romulus". W sieci zadebiutowało właśnie nowe zdjęcie grającej główną rolę Cailee Spaeny (zobaczcie je poniżej), a reżyser Fede Álvarez opowiedział portalowi "Total Film", w jaki sposób film połączy dwie najbardziej klasyczne części serii.  

"Obcy: Romulus" połączy "jedynkę" z "dwójką"
Fede Álvarez zapowiada, że film będzie połączeniem "Obcego - ósmego pasażera Nostromo" i "Obcego - decydującego starcia". Twórca obiecuje też, że wykorzystał szereg analogowych technik realizatorskich, które stosowali Ridley Scott i James Cameron - w tym m.in. mechatronicznego Ksenomorfa.     
   
Scenografia i tempo przez długi czas przypominają pierwszego "Obcego". A potem stopniowo - nawet nie wiecie, kiedy - film zaczyna przywodzić na myśl "Decydujące starcie". To naturalny rozwój, dzieje się to mimochodem, zapowiada twórca.

Scott jest jednym z producentów filmu. Álvarez zdradził, że Cameron też miał swój udział w "Romulusie", udzielając uwag przez telefon. Pod koniec rozmowy podziękował nam, że dopuściliśmy go do naszej burzy mózgów, co wydało mi się zabawne, przyznał Álvarez. "Nie musisz nam dziękować! To dla nas najlepszy dzień"!

"Obcy: Romulus" - o czym opowie film?Romulus w tytule filmu to nazwa dryfującego wraku stacji badawczej korporacji Weyland-Yutani. Bohaterami są przemierzająca kosmos grupa osób specjalizująca się w "odzyskiwaniu" cennych elementów porzuconych stacji, statków kosmicznych i innych artefaktów. Romulus jest dla nich łakomym kąskiem. Za późno zorientują się, że jest to śmiertelna pułapka. Tak rozpoczyna się dramatyczna walka o przetrwanie...

Za reżyserię odpowiadał wielki fan serii Fede Álvarez. Stworzył on opowieść, która rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami znanymi z filmów "Obcy - 8. pasażer Nostromo" a "Obcy - decydujące starcie".
 

Teaser filmu "Obcy: Romulus"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones