"Paradise Lost": czy Robin Wright pojawi się w prequelu "Wonder Woman"?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Paradise+Lost%22%3A+Robin+Wright+chce+wyst%C4%85pi%C4%87+w+prequelu+%22Wonder+Woman%22-149684
"Paradise Lost": czy Robin Wright pojawi się w prequelu "Wonder Woman"?
W wywiadzie dla Yahoo Entertainment Robin Wright zadeklarowała, że z chęcią powróci do roli amazońskiej generał Antiope na potrzeby planowanego przez DC Films serialowego prequela "Wonder Woman".      

Prequel "Wonder Woman": szczegóły serialuUwielbiałam grać Amazonkę - deklaruje aktorka - Czuję się, jakbym w poprzednim życiu była przywódczynią plemienia Amazonek. Na razie nikt jeszcze do mnie nie dzwonił w sprawie występu w prequelu. Może jestem za stara?


Serialowy prequel "Wonder Woman" został zapowiedziany przez nowe szefostwo DC Films w ubiegłym miesiącu. Projekt nosi tytuł "Paradise Lost" i określany jest jako "Gra o tron" w  realiach wyspy Amazonek, Themiscyry. Jego akcja ma się rozgrywać przed narodzinami księżniczki Diany (Gal Gadot).  Widzowie powinni spodziewać się politycznych intryg i bezpardonowej walki o władzę.

Grana przez Wright generał Antiope to ciotka i mentorka Diany. Wojowniczka poległa w trakcie bitwy o Themiscyrę w pierwszej części "Wonder Woman". W sequelu zatytułowanym "Wonder Woman 1984" mogliśmy ją jednak zobaczyć w scenie retrospekcji.

DC Films stawia na serialePrzypomnijmy, że inne zapowiedziane przez DC Films seriale rozgrywające się w nowym ekranowym uniwersum DC to:

- "Creature Commandos" - animowana, siedmioodcinkowa seria napisana przez Jamesa Gunna, obecnie w produkcji. To uwspółcześniona wersja opowieści o zapomnianych bohaterach DC - klasycznych potworach z horrorowego uniwersum walczących z nazistami. Producenci szukają obsady głosowej, która - jeśli zajdzie taka potrzeba - powtórzy swoje role już w filmie fabularnym aktorskim.

- "Waller" - przygotowany z myślą o HBO Max spin off serialu "Peacemaker" opowiadający o Amandzie Waller (Viola Davis). Scenariusz przygotował twórca "Watchmen" Christal Henry oraz Jeremy Carver odpowiedzialny za "Doom Patrol"

- "Lanterns" - długo oczekiwany serial Grega Berlantiego, który został przepisany do tego stopnia, że praktycznie powstaje od nowa. Całość ma być inspirowana..."Detektywem", zaś przygody Zielonych Latarni (na ekranie pojawią się i Hal Jordan, i John Stewart) mają wpisać się w szersze kinowe uniwersum DC

- "Booster Gold" - serial HBO Max o mało znanym, choć wyjątkowym superbohaterze z lat 80. Safran: "To opowieść o pechowcu z przyszłości, który za pomocą nowoczesnej technologii cofa się w czasie i we współczesności udaje superbohatera"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones