"Samarytanin" powróci w sequelu. Sylvester Stallone znów będzie superbohaterem

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Samarytanin%22+powr%C3%B3ci+w+sequelu.+Sylvester+Stallone+zn%C3%B3w+b%C4%99dzie+superbohaterem-152577
"Samarytanin" powróci w sequelu. Sylvester Stallone znów będzie superbohaterem
"Samarytanin" wróci na ekran. Sequel filmu akcji z Sylvestrem Stallone powstaje dla Amazon MGM. Zaś sam Sly powtórzy swoją rolę superbohatera-odludka Johna Smitha. 

"Samarytanin 2" - co wiemy o produkcji?Scenariusz napisał autor oryginału Bragi F. Schut. Zaś jeśli realizacja projektu dojdzie do skutku, będzie to kolejna seria w jego dorobku po "Escape Room". Autor ma też na koncie niedawne "Demeter: Przebudzenie zła", czyli film, który - licząc fazę koncepcyjną i pre-produkcję - powstawał bite dwadzieścia lat. Nie wiadomo natomiast, czy za kamerą znów pojawi się Julius Avery ("Operacja Overlord")

Oryginał pojawił się na Prime Video w sierpniu ubiegłego roku i debiutując w niemal 240 krajach, zrobił fantastyczny wynik, przez trzy tygodnie utrzymując się na szczycie listy najchętniej oglądanych produkcji. 

"Samarytanin" to opowieść o 13-letnim Samie Clearym. Chłopak odkrywa, że jego tajemniczy sąsiad-samotnik Smith (Stallone) jest w rzeczywistości tytułowym superbohaterem
, który przed 25 laty został uznany za zmarłego. Gdy opanowane przez przestępców miasto Granite City pogrąża się w chaosie, tylko zapomniany heros może ocalić je przed upadkiem.

Uwielbiam filmy akcji, w których bije serce - przyznaje Sylvester Stallone - Chciałem zagrać w "Samarytaninie", ponieważ to wielowarstwowa historia, z którą widzowie mają szansę się utożsamić. Moralitet, a zarazem ekscytujące widowisko.         

"Samarytanin" - zobacz zwiastunPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones