"Sonic 2: Szybki jak błyskawica" na pierwszym plakacie

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Sonic+2%3A+Szybki+jak+b%C5%82yskawica%22+na+pierwszym+plakacie-144810
"Sonic 2: Szybki jak błyskawica" na pierwszym plakacie
Twitterowy profil Sonica udostępnił plakat oczekującego premiery "Sonica 2: Szybki jak błyskawica", zdradzający więcej szczegółów dotyczących nowych bohaterów.

"Sonic 2: Szybki jak błyskawica" – nowi i starzy bohaterowieNa ekran powrócą postaci dobrze znane z pierwszej części oraz aktorzy je odgrywający. Ben Schwartz ponownie wcieli się w Sonica, a James Marsden pojawi się jako Tom Wachowski, przyjaciel głównego bohatera. Ulubieniec fanów, Jim Carrey, wcielający się w doktora Ivo Robotnika również wróci w pogoni za niebieskim jeżem. Choć nie pojawia się na plakacie, wcześniej potwierdzono powrót Lee Majdouba jako Agenta Stone’a.

Wśród nowych bohaterów znajdzie się Tails, antropomorficzny lis. Jego głosem zostanie aktorka dubbingowa Colleen O'Shaughnessey, pracująca przy serialach "Naruto" czy "Digimon". Kolejnym dodatkiem do gamy postaci będzie Idris Elba jako Knuckles. W czerwcu aktor Shemar Moore ujawnił, że również znalazł się w obsadzie filmu.

Poniżej prezentujemy sam plakat:


"Sonic 2: Szybki jak błyskawica" – o czym opowie?"Sonic 2: Szybki jak błyskawica" został wyreżyserowany przez Jeffa Fowlera, twórcę pierwszej części. Dodatkiem do poprzedniego duetu scenarzystów Pat Casey i Josh Miller został John Whittington ("LEGO® BATMAN: FILM"). Oficjalnie szczegóły fabuły pozostają tajemnicą. Po sieci krąży jednak opis, zgodnie z którym Dr Robotnik i Knuckles rozpoczynają poszukiwania szmaragdu mającego moc budowania i niszczenia całych cywilizacji. Sonic i Tails łączą siły, by znaleźć szmaragd przed Robotnikiem. Datę premiery zapowiedziano na 8 kwietnia 2022 roku.

Poniżej przypominamy zwiastun pierwszej części:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones