The Game Awards: Zobacz gorące zapowiedzi i zwycięzców tegorocznych nagród

The Game Awards / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/The+Game+Awards%3A+Zobacz+gor%C4%85ce+zapowiedzi+i+zwyci%C4%99zc%C3%B3w+tegorocznych+nagr%C3%B3d-144820
The Game Awards: Zobacz gorące zapowiedzi i zwycięzców tegorocznych nagród
W nocy z czwartku na piątek po raz kolejny rozdano nagrody The Game Awards. Najlepszą grą mijającego roku zostało "It Takes Two", które zdobyło również statuetki dla najlepszej gry wieloosobowej i najlepszej gry rodzinnej. The Game Awards to nie tylko nagrody, ale i zapowiedzi nowych produkcji - znajdziecie je poniżej, zaraz pod listą laureatów. Obok takich petard jak "Alan Wake II", gameplay z "Senua's Saga: Hellblade II" czy "Star Wars Eclipse" nie można przejść obojętnie!


The Game Awards 2021 - kto wygrał, najlepsza granajlepsza gra: "IT TAKES TWO"

najlepsza reżyseria: "DEATHLOOP"
najlepsza fabuła: "MARVEL: STRAŻNICY GALAKTYKI"
najlepszy kierunek artystyczny: "DEATHLOOP"
najlepsza muzyka: "NIER REPLICANT VER.1.22474487139…"
najlepsze udźwiękowienie: "FORZA HORIZON 5"
najlepszy występ aktorski: Maggie Robertson (Lady Dimitrescu) w "RESIDENT EVIL: VILLAGE"
najlepiej rozwijana gra: "FINAL FANTASY XIV"
najlepsza gra akcji: "RETURNAL"
najlepsza przygodowa gra akcji: "METROID DREAD"
najlepsza gra rpg: "TALES OF ARISE"
najlepsza bijatyka: "GUILTY GEAR -STRIVE-"
najlepsza strategia/symulator: "AGE OF EMPIRES IV"
najlepsza gra sportowa / wyścigowa: "FORZA HORIZON 5"
najlepsza gra multiplayer: "IT TAKES TWO"
najlepsza gra rodzinna: "IT TAKES TWO"
najlepsza gra niezależna: "KENA: BRIDGE OF SPIRITS"
najlepsza gra mobilna: "GENSHIN IMPACT"
najlepsza gra vr/ar: "RESIDENT EVIL 4 VR"
najlepsza gra e-sportowa: "LEAGUE OF LEGENDS"
najbardziej oczekiwana gra: "ELDEN RING"
najlepszy niezależny debiut: "KENA: BRIDGE OF SPIRITS"
najlepsze wsparcie społeczności: "FINAL FANTASY XIV"
innowacja w dostępności: "FORZA HORIZON 5"
nagroda Player's Voice (głosowanie internautów): "HALO INFINITE"
nagroda games for impact: "LIFE IS STRANGE: TRUE COLORS"

The Game Awards 2021 - zapowiedzi, nowe gry i zwiastuny"Alan Wake II" - trzynaście lat po premierze jedynki Alan Wake powróci w nowej grze. Twórcy chcą zmierzyć się z gatunkiem survival horror. Premiera w 2023 na komputery PC, Xbox Series X|S oraz PlayStation 5."Senua's Saga: Hellblade II" - po raz pierwszy pokazano wideo z rozgrywki. Gra zmierza na PC oraz konsole Xbox Series X|S."Star Wars Eclipse" - zupełnie nowa gra na licencji Gwiezdnych wojen przygotowywana przez Quantic Dream i Lucasfilm Games."The Matrix Awakens" - grywalne "doświadczenie" pokazujące moc Unreal Engine 5 możecie już pobrać za darmo na Xbox Series X|S i PlayStation 5. Powstało ono we współpracy z Epic Games."The Expanse: A Telltale Series" - Telltale Games i Deck Nine pracuję nad grą na licencji serialu z Amazon Prime Video."Sliiterhead" - ojciec "Silent Hill", Keiichiro Toyama zaprezentował światu swój nowy projekt. Muzykę do gry stworzy Akira Yamaoka


Serial "Halo" - zaprezentowano pierwszy zwiastun. Premiera w 2022 na Paramount+.


"Suicide Squad: Kill The Justice League" - zaprezentowano gameplay z nowej gry Rocksteady. Premiera w 2022 na PC, Xbox Series X|S i PlayStation 5."Warhammer 40,000: Space Marine II" - legendarna gra doczeka się kontynuacji na PC, Xbox Series X|S i PlayStation 5."Forspoken" - nowy zwiastun zmierzającej na PlayStation 5 i PC gry Square Enix. Premiera 24 maja 2022."Star Trek: Resurgence" - przygodowa gra akcji w świecie Star Trek, przy której pracują dawno pracownicy Telltale Games. Premiera wiosną 2022 na PC, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5."Wonder Woman" - Monolith ("Śródziemie: Cień wojny") pracuje nad grą na licencji Wonder Woman."Sonic II: Szybki jak błyskawica" - pokazano pierwszy zwiastun kontynuacji hitu z 2020. Premiera filmu już 8 kwietnia 2022 roku. "Sonic Frontiers" - nowa gra z niebieskim jeżem zadebiutuje pod koniec 2022. Otwarty świat i wielkie mechy? Miejmy nadzieję, że pomysł Segi wypali. Gra trafi na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.


"Elden Ring" - pokazano nowy zwiastun produkcji From Software. Premiera 25 lutego 2022 na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5.


"Dying Light 2: Stay Human" - pokazano stworzony przez Platige Image zwiastun CGI. Premiera gry 4 lutego na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5.


"Dune: Spice Wars" - Funcom i Shiro Games pracują nad strategią 4X na licencji filmu. Gra trafi do wczesnego dostępu na PC w 2022 roku."A Plague Tale: Requiem" - pokazano rozgrywkę z nadchodzącej produkcji Asobo Studio. Premiera w 2022 na PC, Xbox Series X|S, PlayStation 5 i Nintendo Switch.


"Horizon: Forbidden West" - zaprezentowano nowe wideo z rozgrywką. Premiera już 18 lutego 2022 na PlayStation 4 i PlayStation 5."Nightingale" - nowa gra, nad którą pracuje Aaryn Flynn (ex-BioWare) i jego studio Inflexion Games."Evil West" - zaprezentowano gameplay z gry tworzonej przez polskie studio Flying Wild Hog. Premiera w 2022."The Texas Chain Saw Massacre" - studia Gun. i Sumo Digital Nottingham pracują nad sieciowym horrorem na filmowej licencji."Persona 4 Arena Ultimax" - wydane kilka lat temu na PS3 i X360 bijatyka zawita na PS4, PC i Nintendo Switch już 17 marca 2022."Babylon's Fall" - nowa gra Platinum Games z datą premiery. Zagramy już 3 marca 2022.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones