"Sonic 2: Szybki jak błyskawica": zobaczcie pierwszy zwiastun!

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Sonic+2%3A+Szybki+jak+b%C5%82yskawica%22%3A+zobaczcie+pierwszy+zwiastun-144829
"Sonic 2: Szybki jak błyskawica": zobaczcie pierwszy zwiastun!
Premiera "Sonica 2: Szybki jak błyskawica" już coraz bliżej. Kontynuacja przygód superszybkiego jeża ma pojawić się na kinowych ekranach już w przyszłym roku. Po wczorajszym plakacie w sieci zadebiutował pierwszy trailer.

Trailer "Sonic 2: Szybki jak błyskawica"
"Sonic 2: Szybki jak błyskawica" – nowe i stare twarze"Sonic 2: Szybki jak błyskawica" został wyreżyserowany przez Jeffa Fowlera, twórcę pierwszej części. Dodatkiem do poprzedniego duetu scenarzystów Pat Casey i Josh Miller został John Whittington ("LEGO® BATMAN: FILM"). Neal H. Moritz, Toby Ascher i Toru Nakahara to ponownie producenci całości.

Ben Schwartz jeszcze raz wcieli się w Sonica, a James Marsden pojawi się jako Tom Wachowski, przyjaciel głównego bohatera. Ulubieniec fanów, Jim Carrey, wcielający się w doktora Ivo Robotnika również wróci w pogoni za niebieskim jeżem. Wcześniej potwierdzono powrót Lee Majdouba jako Agenta Stone’a.

Wśród nowych bohaterów znajdzie się Tails, którego głosem zostanie aktorka dubbingowa Colleen O'Shaughnessey. Idris Elba wcieli się w postać Knucklesa. Również aktor Shemar Moore ujawnił, że znalazł się w obsadzie filmu.

Premierę filmu zaplanowano na 8 kwietnia 2022 roku.

Sonic: Szybki jak błyskawica – o czym opowiadał?"Sonic: Szybki jak błyskawica" opowiada o niebieskim antropomorficznym jeżu, który przybył na Ziemię z kosmosu. Jego życie na obcej planecie wydaje się skomplikowane, dopóki nie spotyka nowego przyjaciela – lokalnego policjanta Toma Wachowskiego. Obaj łączą siły, by powstrzymać działania dr. Robotnika, który pragnie schwytać Sonica i użyć jego niezwykłych mocy, by przejąć kontrolę nad światem. Film zarobił ponad 58 milionów dolarów na rynku krajowym w weekend otwarcia. Na całym świecie wpływy wyniosły blisko 320 milionów dolarów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones