"Stranger Things 4" w drodze na ekran

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Stranger+Things+4%22+w+drodze+na+ekran-134897
To było do przewidzenia. Netflix ogłosił dziś, że powstanie czwarty sezon megahitu "Stranger Things". Streamingowy gigant podpisał z twórcami show, braćmi Duffer, wieloletnią umowę o współpracy przy produkcji seriali i filmów.

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź nowego sezonu "Stranger Things":


Bracia Duffer oczarowali rzesze widzów światem "Stranger Things". Dlatego cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z tym doskonałym duetem i wykorzystać ich wyjątkową wyobraźnię do stworzenia kolejnych projektów filmów i seriali, które podbiją serca naszych użytkowników – stwierdził Ted Sarandos, dyrektor ds. treści w Netflix. – Nie możemy się już doczekać, aby dowiedzieć się, czym jeszcze zaskoczą nas bracia Duffer, jeśli będą mogli wyjść poza świat Drugiej Strony.

Przypomnijmy: akcja 3. sezonu  rozgrywa się latem  1985 roku. Trwają wakacje, w mieście otwarto właśnie nowe centrum handlowe, a ekipa z Hawkins jest u progu dorosłości. Sprawy sercowe mocno komplikują stosunki między przyjaciółmi, którzy muszą znaleźć sposób, jak dorastać, a jednocześnie dogadywać się z innymi. Tymczasem nadciąga niebezpieczeństwo ze strony starych i nowych wrogów. Jedenastka i jej przyjaciele zdają sobie sprawę, że zło nigdy nie znika, a tylko przybiera inną formę. Wszyscy muszą teraz połączyć siły, by przetrwać, nie zapominając o tym, że przyjaźń jest silniejsza niż strach.