"Strays": Ferrell, Foxx i Forte w niegrzecznej komedii o porzuconych zwierzakach

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Strays%22%3A+Ferrell%2C+Foxx+i+Forte+w+niegrzecznej+komedii+o+porzuconych+zwierzakach-144801
"Strays": Ferrell, Foxx i Forte w niegrzecznej komedii o porzuconych zwierzakach
źródło: Getty Images
autor: Gabe Ginsberg
Will Ferrell, Jamie Foxx i Will Forte grają główne role w komedii dla dorosłych "Strays". Za kamerą stoi Josh Greenbaum, reżyser "Barb i Star jadą do Vista Del Mar".  

"Strays": Niegrzeczna komedia o porzuconych zwierzakachŁączący elementy animacji komputerowej oraz filmu aktorskiego "Strays" opowiada historię psa, który zostaje porzucony przez swojego pana. Bohater łączy siły z innymi bezdomnymi czworonogami, aby zemścić się na byłym właścicielu.

Ferrell daje głos porzuconemu psu. Foxx wciela się w jednego ze zwierzęcych sprzymierzeńców głównego bohatera. Forte'emu przypadła z kolei rola złego właściciela. Zdjęcia do filmu zostały zrealizowane jesienią, aktualnie trwa postprodukcja.

Autorem scenariusza "Strays" jest Dan Perrault ("American Vandal"). Realizację finansuje wytwórnia Universal. Stanowiska producentów piastują Louis Leterrier, Phil Lord i Christopher Miller.

Ferrella możemy aktualnie oglądać w miniserialu Apple'a "Psychiatra u boku". Foxxa zobaczymy już wkrótce w ekranizacji komiksu "Spider-Man: Bez drogi do domu". Forte zagrał tytułową rolę w serialu "MacGruber", który w przyszłym tygodniu zadebiutuje na serwisie streamingowym Peacock.

Zwiastun filmu "Barb i Star jadą do Vista Del Mar