"Szefowie wrogowie 2" już od 10 kwietnia na Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Szefowie+wrogowie+2%22+ju%C5%BC+od+10+kwietnia+na+Blu-ray+i+DVD-110827
Komedia "Szefowie wrogowie" okazała się jednym z największych filmowych przebojów roku 2011 podbijając serca zarówno widzów jak i krytyków. Nic więc dziwnego, że trzy lata później powstała jej kontynuacja. Obraz "Szefowie wrogowie 2", w którym obok Jasona Batemana, Charliego Daya i Jasona Sudeikisa wystąpili zdobywcy Oscarów Kevin Spacey, Jamie Foxx, Christoph Waltz oraz Jennifer Aniston zadebiutuje na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 10 kwietnia.

Znani z pierwszej części Nick (Jason Bateman), Dale (Charlie Day) i Kurt (Jason Sudeikis) mając dosyć despotycznych i głupich szefów postanawiają założyć własny interes. Wspólnie wymyślają nowatorskie urządzenie do mycia samochodów, w którego rozwój inwestują wszystkie swoje oszczędności. Niestety, te okazują się niewystarczające. Przyjaciele rozpoczynają więc poszukiwanie inwestora. Wtedy na ich drodze pojawiają się Bert Hanson (Christoph Waltz) i jego syn Rex (Chris Pine) gotowi wyłożyć na dalszy rozwój wynalazku 100 000 dolarów. Niestety, kiedy produkt ma trafić na rynek, inwestor nagle się wycofuje zostawiając Nicka, Dale’a i Kurta z długiem wynoszącym  pół miliona dolarów. Co więcej, Bert chce wykorzystać kłopoty przyjaciół do tego by za bezcen przejąć od nich prawa do wynalazku i sprzedawać go samodzielnie. Oszukani, zdesperowani i bez możliwości dochodzenia swoich praw, trzej niedoszli przedsiębiorcy opracowują plan porwania dorosłego syna inwestora w celu odzyskania kontroli nad firmą…
 
WYDANIE BLU-RAY i DVD

Komedia "Szefowie wrogowie 2" na Blu-ray i DVD zadebiutuje już 10 kwietnia. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne, w tym:

UBAW GWARANTOWANY! - Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis oraz twórcy filmu zrobią niemal wszystko dla dobrej zabawy.
SEKSUALNE UZDRAWIANIE - Lecz się razem z grupą seksoholików.
Z  ZASKOCZENIA: OSTATNIE KWESTIE, KTÓRYCH NIE WIDZIAŁEŚ W KINIE

 
Dostępny także pakiet dwóch zwariowanych komedii "Szefowie Wrogowie" oraz "Szefowie Wrogowie 2" – tylko na DVD!

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu: facebook.com/MojeFilmyDVD
Udostępnij: