Drugi sezon
"Teraz albo nigdy!" oglądało w niedzielne wieczory średnio 2,75 mln widzów. Na reklamach wokół produkcji TVN zarobił cennikowo 27 mln złotych ( przy I serii blisko 30 mln). W marcu 2009 roku na antenie zadebiutuje trzecia transza obyczajowej opowieści.
TVN miał podczas emisji serialu 22,59 proc. udziału w rynku i pozycję lidera rynku. Druga lokata przypadła TVP1, która miała w tym paśmie 20,75 proc. udziału i 2,53 mln widzów (powtórki
"Rancza", filmy fabularne). Trzecia z 18,51 proc. udziału i 2,26 mln widzów była Dwójka ( filmy fabularne) - wynika z danych AGB Nielsen Media Reserach przygotowanych dla Wirtualnemedia.pl.
Średnia oglądalność pierwszej serii, emitowanej wiosną, wyniosła 2,98 mln widzów i dała TVN 23,86 proc. udziału w rynku.
Serial oglądały głównie kobiety (66,13 proc.), osoby z małych (25,61 proc.) i największych miast (31,23 proc.)
Trzecia seria produkcji pojawi się na antenie wiosną 2009 roku. Zimą w paśmie obyczajowej opowieści emitowany będzie serial
"39 i pół".