"Terrifier 3": Jason Patric ("Speed 2") vs klaun Art? Zobacz zdjęcie z planu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Terrifier+3%22%3A+Jason+Patric+%28%22Speed+2%22%29+vs+klaun+Art+Zobacz+zdj%C4%99cie+z+planu-156124
"Terrifier 3": Jason Patric ("Speed 2") vs klaun Art? Zobacz zdjęcie z planu
Zdjęcia do "Terrifiera 3" zakończyły się w ubiegłym tygodniu w Nowym Jorku. Teraz dowiadujemy się, że jedną z ról zagrał Jason Patric ("Uśpieni", "Speed 2: Wyścig z czasem").

Co wiemy o "Terrifierze 3"?


"Terrifier 3" zapowiadany jest jako jeszcze bardziej hardkorowa produkcja – z większym budżetem, paskudniejszymi morderstwami i bardziej odjechaną fabułą. Akcja będzie się toczyć w Wigilię Bożego Narodzenia. Klaun Art (David Howard Thornton) ponownie pojawi się w Miles County, by siać terror wśród przygotowujących się do świąt mieszkańców.

Do swoich ról powrócą znani z poprzedniej części Lauren LaVera (Sienna), Samantha Scaffidi (Victoria Heyes), Elliott Fullam (Jonathan Shaw) oraz wrestler Chris Jericho (Burke). Daniel Roebuck zadebiutuje w serii jako Święty Mikołaj. Nie wiadomo, jaka rola przypadła Jasonowi Patricowi. Możecie go zobaczyć na poniższym zdjęciu z planu:

Jason Patric w filmie "Terrifier 3"

Fenomen "Terrifiera"


Morderczy klaun Art to postać stworzona przez Damiena Leone, reżysera, który rozpoczął karierę jako charakteryzator i twórca praktycznych efektów specjalnych w niskobudżetowych filmach grozy. Bohater ten po raz pierwszy pojawił się w jego krótkich metrażach – "The 9th Circle" i "Terrifier" – a następnie w pełnometrażowym debiucie, horrorze "Cukierek albo psikus". Większy rozgłos zyskał dopiero za sprawą "Terrifiera 2". Zrealizowany za zaledwie 250 tysięcy dolarów horror przyniósł 11 milionów dolarów zysku, stając się box office'ową sensacją. Film miał być tak przerażający, że widzowie o słabych nerwach (i żołądkach) podobno mdleli i wymiotowali w trakcie seansów.

Zobacz zwiastun "Terrifiera 3"


"Terrifier 3" trafi na ekrany w październiku tego roku. Przedsmak tego, co Was czeka, możecie zobaczyć w krótkim teaserze:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones