"Thor: Love and Thunder": Portman potwierdza chorobę bohaterki

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Thor%3A+Love+and+Thunder%22%3A+Portman+potwierda+chorob%C4%99+bohaterki-139703
"Thor: Love and Thunder": Portman potwierdza chorobę bohaterki
Od czasu zeszłorocznego Comic-Conu w San Diego wiemy, że w widowisku "Thor: Love and Thunder" grana przez Natalie Portman Jane Foster stanie się boginią piorunów znaną jako Potężna Thor. Teraz aktorka ujawniła co nieco na temat tej przemiany.

Nie mogę powiedzieć wiele, ale jestem bardzo podekscytowana. Zaczynam trenować, nabierać masy mięśniowej. Wreszcie możemy mieć wszystkie te kobiece superbohaterki: im więcej ich, tym lepiej. Film jest oparty na komiksie "Mighty Thor", gdzie Jane walczy z rakiem, a na boku jest superbohaterką, zdradziła aktorka.
 
Portman odnosi się do serii komiksowej "The Mighty Thor",której autorami są Jason Aaron i Russell Dauterman. Opowiada on o Jane Foster, która okazuje się godna władania Mjolnirem i przejmuje miano Thora. Największe wyzwanie, jakie przed nią staje, ma jednak wymiar osobisty: kobieta walczy z rakiem, który zabija jej śmiertelną formę.

W obsadzie "Thor: Love and Thunder" są również Chris Hemsworth, Tessa Thompson i Christian Bale. Reżyseruje Taika Waititi. Premierę zapowiedziano na luty 2022.
Udostępnij: