"Urojenie": znamy datę premiery nowego horroru DeWandy Wise

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Urojenie%22%3A+znamy+dat%C4%99+premiery+nowego+horroru+DeWandy+Wise-152763
"Urojenie": znamy datę premiery nowego horroru DeWandy Wise
źródło: Getty Images
autor: Arturo Holmes
DeWanda Wise będzie gwiazdą horroru "Urojenie". Premiera filmu, będącego wspólnym projektem Bloomhouse i Lionsgate, zaplanowana jest na 8 marca 2024 roku.

Co wiemy o "Imaginary", nowym filmie DeWandy Wise?


W "Urojeniu" DeWanda Wise gra Jessikę. Kobieta wraz z rodziną wprowadza się do domu, w którym mieszkała jako dziecko. Alice, jej najmłodsza pasierbica, rozwija niezwykle mocno przywiązuje się do pluszowego misia imieniem Chauncey. Kiedy zachowanie dziewczynki staje się coraz bardziej niepokojące, Jessica postanawia interweniować. Okazuje się, że Chauncey nie jest zwyczajną zabawką.

Jeff Wadlow, który wyreżyserował film jeszcze przed rozpoczęciem strajku aktorów. O współpracy z aktorką, która pełniła także obowiązki producentki, mówi następująco: 

DeWanda jest kimś znacznie więcej niż gwiazdą tego filmu – to pełnoprawna partnerka kreatywna. Tak wiele horrorów powstaje na podstawie naszych pierwotnych lęków z dzieciństwa, a DeWanda świetnie to wykorzystuje. Znacie to powiedzenie, że to, co może sobie wyobrazić widz, jest znacznie bardziej przerażająca niż jakikolwiek film? Sprawdzimy to.

Ostatnie projekty DeWandy Wise. Zobacz zwiastun widowiska "Jurassic World Dominion"


W ostatnich latach DeWanda Wise występowała m.in. w serialu "Ona się doigra", będącego uwspółcześnioną wersją debiutu reżyserskiego Spike'a Lee, a także filmach "Ojcostwo", "Zemsta rewolwerowca" i "Jurassic World Dominion", którego zwiastun przypominamy poniżej: Poza "Urojeniem" wśród zbliżających się produkcji z udziałem DeWandy Wise są m.in. serial "Three Women" i thriller "Killing Faith".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones