"Zadzwoń do Saula" zakończy się na szóstym sezonie

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Zadzwo%C5%84+do+Saula%22+zako%C5%84czy+si%C4%99+na+sz%C3%B3stym+sezonie-136149
Wiemy, kiedy dobiegnie końca serial "Zadzwoń do Saula". Stacja AMC ogłosiła, że w 2021 roku wyemitowany zostanie szósty, ostatni, 13-odcinkowy sezon spin-offu "Breaking Bad".


Odkąd zaczęliśmy ten projekt, marzyliśmy, by udało się nam opowiedzieć całą historię, od początku do końca, powiedział showrunner Peter Gould. Postaramy się bardzo, by godnie zamknąć te 63 odcinki.

Decyzja, by nakręcić prequel jednego z najbardziej ikonicznych seriali w historii była jedną z najbardziej ambitnych, jakie kiedykolwiek podjęło AMC. Ale też jedną z najbardziej satysfakcjonujących, skomentowała Sarah Barnett, prezeska AMC Networks Entertainment Group.

13-odcinkowy ostatni sezon sprawi, że "Zadzwoń do Saula" przebije liczbowo "Breaking Bad". Spin-off będzie miał bowiem 63 odcinki, podczas gdy pierwowzór miał 62.

Akcja "Zadzwoń do Saula" rozgrywa się na kilka lat przed wydarzeniami zaprezentowanymi w "Breaking Bad". To historia przemiany byłego oszusta o złotym sercu Jimmmy'ego McGilla w bezwzględnego prawnika Saula Goodmana. W roli głównej występuje Bob Odenkirk.

23 lutego zadebiutuje piąty sezon, w którym zobaczymy znajome z "Breaking Bad" twarze: Hanka Schradera (Dean Norris) i jego partnera Stevena Gomeza (Steven Michael Quezada).
Udostępnij: