Żądza pieniądza atakuje: Będą "Hazardziści 2" i "Zakochany Szekspir 2"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%C5%BB%C4%85dza+pieni%C4%85dza+atakuje%3A+B%C4%99d%C4%85+%22Hazardzi%C5%9Bci+2%22+i+%22Zakochany+Szekspir+2%22-101264
Bracia Weinstein pogodzili się z nowymi szefami Miramax i już widać efekty. Obie strony zapowiedziały całą serię sequeli oraz serialowych wersji popularnych filmów.Na pierwszy ogień pójdą "Hazardziści". Film z Mattem Damonem i Edwardem Nortonem doczeka się kontynuacji. Damon ma ponownie wcielić się w postać Mike'a McDermotta. Prawdopodobnie pojawi się również Norton. Film ma mieć nowego superzłoczyńcę, którego zagra Robert De Niro. Nad scenariuszem pracują David Levien i Brian Koppelman.

Weinsteinowie przygotują też kontynuację jednego z ich największych triumfów (głównie jeśli chodzi o liczbę nominacji i nagród, jakie zdobył), czyli "Zakochanego Szekspira". Szczegóły fabuły nie są na razie znane. Z kolei na nowe życie jako seriale telewizyjne mogą liczyć: "Buntownik z wyboru" i "Igraszki z losem".

Na szczęście wśród projektów znalazło się też kilka oryginalnych pomysłów, w tym "The Alibi" według scenariusza Stephena Colberta o firmie dostarczającej alibi zdradzającym małżonkom oraz "The Ninth Life Of Louis Drax" – film, nad którym pracowali swego czasu Anthony Minghella i Sydney Pollack.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones