23 stycznia Polska Światłoczuła ponownie rusza w trasę

  • Informacja nadesłana
  • Filmy, Inne
Polska Światłoczuła ósmy rok przemierza nasz kraj docierając z ambitnymi polskimi filmami i ich twórcami do miejscowości pozbawionych kin. Projekt został zainicjowany w 2011 roku przez Dorotę Kędzierzawską i Artura Reinharta.

Logo_baner_1500px.png

Tym razem wyruszają z filmem "Fuga" oraz ze scenarzystką i główną aktorką filmu – Gabrielą Muskałą. Odwiedzą rodzinne strony Gabrysi pokazując film lokalnej społeczności na Dolnym Śląsku. Po projekcji będzie spotkanie z twórcą. Dodatkowo będzie prowadzona transmisja on-line dostępna na stronie projektu: www.polskaswiatloczula.pl/online

Projekcje będą odbywały się w takich miejscowościach jak: 

23 Styczeń godz. 18:00
Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku-Zdroju

24 Styczeń godz. 18:00
Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim

25 Styczeń godz. 18:00
Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim 

Serdecznie zapraszamy Państwa na projekcję filmu i spotkanie z Gabrielą Muskałą! Wstęp bezpłatny.

Opis Filmu:
Alicja straciła pamięć. Z dala od domu i rodziny zbudowała nową siebie niezależną i bezkompromisową. Alicja wraca po dwóch latach do swojego poprzedniego życia. Jej rodzina oczekuje, że na powrót odnajdzie się w roli żony, matki i córki. Alicja nie pamięta miłości do rodziny. Mąż i syn nie rozpoznają kobiety, która wygląda znajomo, ale zachowuje się jak ktoś obcy. Czy przypomnienie sobie dawnego uczucia jest niezbędne do bycia szczęśliwym?

zobacz też: