Alexander Skarsgård w trzecim sezonie "Sukcesji"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Alexander+Skarsg%C3%A5rd+w+trzecim+sezonie+%22Sukcesji%22-142251
Alexander Skarsgård w trzecim sezonie "Sukcesji"
źródło: Getty Images
autor: Kristy Sparow
Alexander Skarsgård ("Godzilla vs Kong", "Bastion") zasilił obsadę trzeciego sezonu serialu HBO "Sukcesja". Szwedzki aktor zagra  Lukasa Matssona - odnoszącego sukcesy, skłonnego do konfrontacji właściciela firmy technologicznej.

"Sukcesja" opowiada historię dysfunkcyjnej rodziny Royów - Logana Roya oraz czworga jego dorosłych dzieci - którzy kontrolują jedną z największych korporacji mediowych na świecie. Napięcia i tarcia rodzinne wzmagają się, gdy dochodzi do kłótni i zaczyna się walka o władzę – między ojcem a synem, a także między samym rodzeństwem.

Stworzony przez Jesse'ego Armstronga serial jest w tej chwili najbardziej prestiżowym przedsięwzięciem HBO. W ubiegłym roku drugi sezon "Sukcesji" został wyróżniony Złotym Globem i Emmy dla najlepszej produkcji dramatycznej.

Skarsgård zakończył niedawno zdjęcia do widowiska kostiumowego "The Northman" w reżyserii Roberta Eggersa. Rola w "Sukcesji" będzie dla aktora kolejną już okazją do współpracy z HBO. Szwed wystąpił dotąd w trzech serialach stacji: "Generation Kill", "Czystej krwi" oraz "Wielkich kłamstewkach". Za udział w ostatnim otrzymał Złoty Glob i Emmy.

Zdjęcia do nowych odcinków "Sukcesji" już się rozpoczęły. Na razie nie wiadomo, kiedy trzeci sezon zadebiutuje na ekranach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones