"Pillion": Alexander Skarsgård i Harry Melling w gejowskim romansie. Zdjęcia już wkrótce

Screendaily / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Pillion%22%3A+Alexander+Skarsg%C3%A5rd+i+Harry+Melling+w+gejowskim+romansie.+Zdj%C4%99cia+ju%C5%BC+wkr%C3%B3tce-155473
"Pillion": Alexander Skarsgård i Harry Melling w gejowskim romansie. Zdjęcia już wkrótce
źródło: Getty Images
autor: Rodin Eckenroth
Alexander Skarsgård i Harry Melling spotkają się na planie filmu "Pillion". Będzie to pełnometrażowy debiut pochodzącego z Wielkiej Brytanii Harry'ego Lightona.

Co wiemy o filmie "Pillion"?


"Pillion (2025)Pillion" to adaptacja książki "Box Hill" autorstwa Adama Marsa-Jonesa. Jego bohaterami są młody nieśmiały chłopak i przystojny lider queerowego klubu motocyklowego, którzy nawiązują romans. Zdjęcia mają rozpocząć się w Wielkiej Brytanii już latem.

Harry jest filmowcem, którego pociąga ryzyko, fascynuje go możliwość pokazania zaskakującej złożoności w codziennym życiu – skomentowała producentka Emma Norton.

Ostatnie projekty Alexandra Skarsgårda. Zobacz zwiastun "Infinity Pool"


Alexandra Skarsgårda mogliśmy ostatnio zobaczyć w serialu "Sukcesja" oraz "Królestwo" i "Pan i pani Smith", a także thrillerze "Infinity Pool" w reżyserii Brandona Cronenberga (zwiastun poniżej). Wśród czekających na premierę projektów z jego udziałem są dramat "Eric Larue", który zadebiutował na ubiegłorocznym festiwalu Tribeca, oraz pokazywany w Toronto dramat wojenny "Lee". Aktualnie aktor przygotowuje się do występów w dramacie "The Tiger" oraz serialu "Murderbot". Pracuje także nad swoim reżyserskim debiutem – thrillerem "The Pack", w którym ma zagrać razem z Florence Pugh.Ostatnie projekty Harry'ego Mellinga


Harry Melling w ostatnich latach wystąpił m.in. w serialu "Gambit królowej" oraz filmach "Tragedia Makbeta", "Bielmo", "Please Baby Please" i "Shoshana". Na etapie postprodukcji są dwa projekty z jego udziałem: dramat "Harvest" i opowiadający o Thomasie Cromwellu serial "Wolf Hall: The Mirror and the Light".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones