Był Gosling, będzie... Oto nowa gwiazda filmu "The Actor"

Screendaily / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Andr%C3%A9+Holland+zamiast+Ryana+Goslinga+w+filmie+%22The+Actor%22.+W+obsadzie+Gemma+Chan+i+Toby+Jones-150203
Był Gosling, będzie... Oto nowa gwiazda filmu "The Actor"
źródło: Getty Images
autor: Gary Gershoff
Zakończyły się zdjęcia do ekranizacji powieści Donalda E. Westlake'a "Memory". W filmie o tytule "The Actor" miał zagrać Ryan Gosling, lecz musiał zrezygnować z roli ze względu na inne zobowiązania. Teraz poznaliśmy jego ekranowe zastępstwo. W obsadzie projektu twórcy "Anomalisy" Duke’a JohnsonaAndré Holland ("Do ostatniej kości") i Gemma Chan ("Nie martw się, kochanie").

GettyImages-1421070380.jpg Getty Images © Vittorio Zunino Celotto


"The Actor" – o czym opowie film?Akcja literackiego pierwowzoru rozgrywa się w latach 50. Głównym bohaterem jest nowojorski aktor Paul Cole, który zostaje pobity i zostawiony na pewną śmierć w Ohio. Cierpiący na amnezję i zagubiony w tajemniczym małym miasteczku stara się wrócić do domu, aby odzyskać utracone życie, miłość oraz tożsamość.

Na ekranie pojawią się także: Tracey Ullman, Toby Jones, Simon McBurney i Joe Cole. Reżyser zaadaptował scenariusz we współpracy ze Stephenem Cooneyem. Gosling pozostał zaangażowany w projekt jako jeden z producentów wykonawczych.

Holland, Chan – najważniejsze roleAndré Holland to aktor występujący w filmach "42 – Prawdziwa historia amerykańskiej legendy", "Selma", "Moonlight" czy "Wysokie loty". Pojawił się także w serialach "The Knick", "American Horror Story: Roanoke", "Castle Rock" i "The Eddy". Niedawno mogliśmy oglądać go w dystrybuowanym przez Netfliksa filmie "Pomiędzy" oraz w kanibalistycznym romansie "Do ostatniej kości".


Nim Gemma Chan pojawiła się w kasowym hicie "Bajecznie bogaci Azjaci", grała m.in. w filmach "Moja łódź podwodna", "Jack Ryan: Teoria chaosu", "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" czy "Transformers: Ostatni Rycerz". Jej kariera nabrała rozpędu, a aktorka wystąpiła w wysokobudżetowych produkcjach Marvela: "Kapitan Marvel" i "Eternals". Zagrała także u boku Florence Pugh w "Nie martw się, kochanie". Jej ostatnim projektem jest powstały dla Apple TV+ serial-antologia o tytule "Ekstrapolacje".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones