Z deszczu pod rynnę? Angela Bassett zmieni MCU na Gwiezdne wojny

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Angela+Bassett%2C+gwiazda+widowiska+%22Czarna+Pantera%22%2C+trafi+do+%C5%9Bwiata+Star+Wars-154194
Z deszczu pod rynnę? Angela Bassett zmieni MCU na Gwiezdne wojny
źródło: Getty Images
autor: Monica Schipper
Daniel Richtman nie zawodzi i ma dla fanów kolejną soczystą plotkę. Ta dotyczy znanej z widowisk Marvela Angeli Bassett.

Angela Bassett trafi do Star Wars?Richtman twierdzi, że Angela Bassett spotkała się niedawno z przedstawicielami studia Lucasfilm. Tematem rozmów był oczywiście jej udział w którymś z projektów ze świata Star Wars.

Niestety Richtman nie wie (lub nie chce na razie mówić), o jaki projekt ze świata Gwiezdnych wojen może chodzić. A przecież jest ich całkiem sporo.

Jak już oficjalnie potwierdzono, pierwszym filmem pełnometrażowym od czasu "Skywalkera. Odrodzenie" będzie "The Mandalorian & Grogu", czyli pełnometrażowa kontynuacja serialu "Mandalorian". Jego premiera planowana jest na maj 2026 roku.


W planach jest jednak dużo innych filmów. Jeden ma być kontynuacją przygód Rey. Nad innym pracuje Taika Waititi. Kolejny ma ponoć zrobić James Mangold. Również Dave Filoni ma nakręcić widowisko, które będzie klamrą spinającą serialowe produkcje. Lando ma być bohaterem filmu. Shawn Levy też ponoć ma coś nakręcić. A dawno, dawno temu całą trylogię zapowiadał Rian Johnson.

Oczywiście nie można wykluczyć, że Bassett wcale nie zagra w filmie, bo Lucasfilm chce ją zaangażować do któregoś z licznych seriali powstających dla Disney+.

Angela Bassett jest związana z Disneyem na wielu frontach. W Marvelu wystąpiła jako królowa Ramonda w widowiskach "Czarna Pantera", "Avengers: Koniec gry" oraz "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu". Jest również jedną z gwiazd serialu "9-1-1", który nadawany jest obecnie na antenie należącej do Disneya stacji ABC.

Zwiastun filmu "Czarna Pantera"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones