Będą kontynuacje filmu "X-Men: Pierwsza klasa"?

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/B%C4%99d%C4%85+kontynuacje+filmu+%22X-Men%3A+Pierwsza+klasa%22-79056
James McAvoy potwierdził, że podpisał umowę na udział w więcej niż jednym filmie o przygodach X-Menów.  Brytyjski aktor wcielił się w rolę profesora Xaviera w tegorocznym "X-Men: Pierwsza klasa". Obraz okazał się nie tylko jedną z najlepszych rozrywkowych produkcji tego sezonu, ale także jedną z najbardziej wartościowych ekranizacji komiksów.

McAvoy przyznał, iż prowadził rozmowy na temat potencjalnych kontynuacji z reżyserem "Klasy", Matthew Vaughnem. Gwiazdor obawia się jednak, że może zabraknąć fabuły na sequel.

Zanim Charles Xavier ( McAvoy) i Erik Lensherr (Michael Fassbender) przybrali imiona Profesor X i Magneto, byli młodymi ludźmi, którzy odkryli w sobie niezwykłe moce. Nim zostali zaciętymi wrogami, byli bliskimi przyjaciółmi, którzy połączyli swe siły z innymi Mutantami, aby zapobiec największemu zagrożeniu, przed którym stanął świat. Wkrótce jednak rozdzielił ich konflikt, który doprowadził do wybuchu wiecznej wojny między Bractwem skupionym wokół Magneto a grupą X-Men, której przewodził Profesor X.

"X-Men: Pierwsza klasa" zarobił na całym świecie 352 miliony dolarów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones