Będzie 4-godzinna wersja "Pewnego razu... w Hollywood"?

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/B%C4%99dzie+4-godzinna+wersja+%22Pewnego+razu...+w+Hollywood%22-136002
W tym tygodniu w ArcLight Hollywood odbył się specjalny pokaz "Pewnego razu... w Hollywood" z udziałem Quentina Tarantino, Brada Pitta i Leonarda DiCaprio. Podczas rozmowy po seansie reżyser ujawnił, że istnieje czterogodzinna wersja filmu.


Na pytanie zadane przez Pitta, czy widzowie będą mieli okazję ją kiedyś obejrzeć, Tarantino odpowiedział, że nie wyklucza takiej możliwości. Podał nawet bardzo orientacyjną datę - za rok.

Rozszerzone wersje filmów Tarantino są już tradycją. Przypomnijmy, że "Kill Bill" pierwotnie powstał jako jedno wielkie dzieło, które zostało na potrzeby dystrybucji podzielone na dwie części. Potem Tarantino przemontował i połączył je w całość "Kill Bill: The Whole Bloody Affair", którą można oglądać w należącym do reżysera kinie New Beverly.

Widzowie mieli też okazję obejrzeć rozszerzone wersje "Grindhouse: Death Proof" oraz "Pewnego razu... w Hollywood" (póki co dodano do niej 10 minut nowego materiału). Tarantino twierdzi też, że w przyszłości pokaże dłuższą wersję "Django". Zaś "Nienawistna ósemka" została rozszerzona i zmieniona w miniserial, który trafi na platformę Netflix.