Tarantino ukrywał to miesiącami

X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tarantino+ukrywa%C5%82+TO+miesi%C4%85cami.+Kulisy+kasacji+%22The+Movie+Critic%22-155129
Tarantino ukrywał to miesiącami
źródło: Getty Images
autor: Andreas Rentz
Wczoraj świat kina zaskoczyła informacja, że dziesiątym (ostatnim) filmem w reżyserskiej karierze Quentina Tarantino nie będzie "The Movie Critic". Teraz na światło dzienne wychodzą nowe, zaskakujące fakty.

"The Movie Critic" był od dawna w koszuNowe światło na całą sprawę rzucił dziennikarz The Hollywood Reporter Borys Kit. Otóż twierdzi on, że Quentin Tarantino w tajemnicy przed światem porzucił "The Movie Critic" jeszcze w ubiegłym roku.


Zamiast tego zaczął pracować nad spin-offem "Pewnego razu... w Hollywood". To dlatego w obsadzie miał być Brad Pitt, który powtórzyłby rolę Cliffa Bootha. Kit nie jest jednak pewny czy ten film miał być prequelem czy sequelem.

W tym tygodniu Tarantino zmienił znów zdanie i to właśnie z tego projektu zrezygnował. Brad Pitt miał się o tym dowiedzieć zaledwie kilka godzin przed publikacją informacji w mediach.

Quentin Tarantino podobno już zaczął pracę nad nowym scenariuszem. Jego szczegóły trzyma jednak w tajemnicy przed światem

Posłuchaj podcastu o filmie "Pewnego razu... w Hollywood"

"Pewnego razu... w Hollywood" - dziewiąty filmy Quentina TarantinoLos Angeles, rok 1969. Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) jest zapomnianym aktorem. On i jego wieloletni dubler Cliff Booth (Brad Pitt) marzą o powrocie na szczyt. Mężczyźni próbują odnaleźć się w branży, której już prawie nie rozpoznają...

W obsadzie jest też m.in. Margot Robbie. Film zdobył dwa Oscary i dalszych osiem nominacji.

Zwiastun filmu "Pewnego razu... w Hollywood"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones