Banderas świętuje 60. urodziny na kwarantannie. Z powodu koronawirusa

Instagram / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Banderas+%C5%9Bwi%C4%99tuje+60.+urodziny+na+kwarantannie.+Z+powodu+koronawirusa-138842
Banderas świętuje 60. urodziny na kwarantannie. Z powodu koronawirusa
źródło: Getty Images
autor: Monica Schipper
Legenda hiszpańskiego kina Antonio Banderas świętuje dziś 60. urodziny. Pech chciał, że właśnie tego dnia lekarze wykryli u aktora koronawirusa.

Chcę podać do wiadomości publicznej, że jestem zmuszony świętować 60. urodziny na kwarantannie po tym, jak test na chorobę COVID-19 dał wynik pozytywny - napisał aktor na swoim Instagramie.

Banderas wyznał, że czuje się dobrze. Jestem tylko trochę bardziej zmęczony niż zwykle. Jestem przekonany, że wyzdrowieję tak szybko, jak to możliwe, postępując zgodnie z zaleceniami lekarskimi. Mam nadzieję, że dzięki nim przezwyciężę chorobę, na którą cierpi obecnie tak wielu ludzi na świecie - dodał gwiazdor - Skorzystam z izolacji, aby czytać, pisać, odpoczywać i wymyślać nowe plany.

Aktor zyskał światową rozpoznawalność w latach 90. dzięki rolom w filmach Pedra Almodóvara. W Hollywood wystąpił m.in. w "Filadelfii", "Wywiadzie z wampirem", "Desperado" i "Masce Zorro". W tym roku Banderas otrzymał pierwszą w karierze nominację do Oscara za wybitną kreację w "Bólu i blasku".