Bezrobotny Armie Hammer. Właśnie stracił ostatnią rolę filmową

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bezrobotny+Armie+Hammer.+W%C5%82a%C5%9Bnie+straci%C5%82+ostatni%C4%85+rol%C4%99+filmow%C4%85-141860
Bezrobotny Armie Hammer. Właśnie stracił ostatnią rolę filmową
źródło: Getty Images
autor: Walter McBride
Armie Hammer jest już oficjalnie bezrobotnym aktorem. Właśnie stracił ostatnią rolę filmową. Chodzi o projekt "The Billion Dollar Spy", w którym miał wystąpić u boku Madsa Mikkelsena.

Film ma powstać na bazie książki Davida E. Hoffmana "The Billion Dollar Spy: A True Story of Cold War Espionage and Betrayal". Jest to historia Adolfa Tołkaczowa. Był on radzieckim konstruktorem, zatrudnionym w moskiewskim lotniczym instytucie badawczym. Współpracował z CIA od 1978 roku. Przekazał Amerykanom dane na temat technologii, o których ci nie mieli bladego pojęcia. Został zwiedziony przez dwóch agentów CIA, którzy zdradzili kraj i współpracowali z ZSRR. KGB zabiło go w 1986 roku.

Jeszcze na początku tego roku wydawało się, że Armie Hammer będzie miał bardzo owocny rok. Oprócz "The Billion Dollar Spy" miał w planach "Shotgun Wedding" z Jennifer Lopez oraz serial "The Offer" o kulisach powstania "Ojca chrzestnego". Cały czas mówiło się też o możliwej kontynuacji "Tamtych dni, tamtych nocy".

Wszystko to zmieniło się pod koniec stycznia. Wtedy to do sieci trafiły jego wpisy ujawniające brutalne fantazje seksualne i kanibalistyczne fiksacje. Niedługo potem zaczęły pojawiać się oskarżenia przemoc fizyczną i emocjonalną. To spowodowało falę rezygnacji przez studia z jego usług aktorskich. W marcu rozpoczęło się śledztwo w sprawie o gwałt, który miał miejsce w 2017 roku. Hammer kategorycznie zaprzecza tym oskarżeniom.