Brühl, Ifans, Goode, Dance w obsadzie "Kingsman: The Great Game"

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Br%C3%BChl%2C+Ifans%2C+Goode%2C+Dance+w+obsadzie+%22Kingsman%3A+The+Great+Game%22-130935
Matthew Vaughn przygotowuje prawdziwie imponującą obsadę filmu "Kingsman: The Great Game". Przynajmniej, jeśli wierzyć doniesieniom portalu Collider. Według ich wiedzy angaż otrzymali: Daniel Brühl ("Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów"), Rhys Ifans ("Niesamowity Spider-Man") i Charles Dance ("Gra o tron"). Podobno w obsadzie jest też Matthew Goode ("Księga czarownic"), ale Collider zastrzega, że tej informacji nie jest w stanie potwierdzić.


Niestety wydaje się, że w filmie nie pojawi się Brad Pitt. Według wcześniejszych doniesień miał on zagrać Rasputina. Jeśli jednak wierzyć portalowi Collider, to rosyjskiego mistyka i niezrównanego intryganta zagra Ifans. Jakie role przyznano pozostałym nowym nabytkom, tego dziennikarze strony nie wiedzą.

"Kingsman: The Great Game" opowie o początkach organizacji Kingsman. Fabuła związana będzie z najważniejszymi wydarzeniami początku XX wieku. Głównym bohaterem został Conrad (w tej roli Harris Dickinson), syn księcia Oxfrodu, który wkroczy do świata szpiegów i zakulisowych rozgrywek, których stawką jest los Imperium Brytyjskiego i całego świata.

W filmie pojawi się sporo postaci znanych z podręczników historii. Oprócz wspomnianego Rasputina zobaczymy m.in.: Mata Hari, Gavrilo Principa i Horatia Herberta Kitchenera.

Jedną z gwiazd obrazu będzie Ralph Fiennes. Za kamerą stanie Matthew Vaughn. Zdjęcia ruszą na początku roku. Po krótkiej przerwie, w drugiej połowie 2019 roku Vaughn powróci na plan, by nakręcić "Kingsman 3", czyli kontynuację przygód Eggsy'ego. W planach jest też serial telewizyjny oraz spin-off o amerykańskiej organizacji Statemsan.

"Kingsman: The Great Game" ma trafić do kin w listopadzie przyszłego roku.