Brad Pitt nie wyruszy na wyprawę do Zaginionego Miasta Z

Vulture / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Brad+Pitt+nie+wyruszy+na+wypraw%C4%99+do+Zaginionego+Miasta+Z-66852
Brad Pitt stracił zainteresowanie projektem "The Lost City of Z" i nie zagra w nim głównej roli. Taką informację podał wczoraj Vulture.

Aktor był bardzo zainteresowany projektem, który miał również wyprodukować dla Paramount Pictures. Niestety jego realizacja odwlekała się w czasie i Pitt w końcu uznał, że nie będzie czekał. Powodem wstrzymania prac nad filmem był konflikt pomiędzy Paramountem a reżyserem Jamesem Grayem. Poszło oczywiście o wysokość gaży.

Pitt miał zagrać słynnego podróżnika i szpiega Percy'ego Fawcetta. W latach 1906-1924 Fawcett badał nieznane rejony Amazonii. W 1925 roku wraz ze swoim starszym synem wybrał się na poszukiwania tajemniczego miasta, które nazywał 'Z.'. Miało się ono znajdować gdzieś w rejonie Mato Grosso (Brazylia). Los wyprawy pozostaje nieznany do dziś. Niektórzy spekulują, że podróżnicy zmarli z wycieńczenia, inni twierdzą, że zostali zamordowani przez lokalne szczepy Indian. Do tej pory nie udało się również zidentyfikować miasta, na którego poszukiwania wyruszył Fawcett.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones