Brian O'Conner znów będzie szybki i wściekły?

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Brian+O%27Conner+zn%C3%B3w+b%C4%99dzie+szybki+i+w%C5%9Bciek%C5%82y-119479
Czy grany wcześniej przez zmarłego Paula Walkera bohater serii "Szybcy i wściekli", Brian O'Conner, znów pojawi się na ekranie? Na to wskazują słowa brata Paula, Caleba Walkera


"Rozmawiałem przez telefon z Vinem Dieselem. Gadaliśmy z godzinę, między innymi o możliwości takiego powrotu - Vin chciał naszego błogosławieństwa w tej sprawie, chciał, by Brian wrócił na ekran. Zapewnia, że Universal chciałby podejść do sprawy z szacunkiem, uhonorować odpowiednio wizerunek Paula, jego rodziny i jego postaci"

Oznacza to mniej więcej tyle, że studio chciałoby obsadzić innego aktora w roli O'Connera. Przypomnijmy, że bracia Caleb i Cody Walker pomagali już w produkcji siódmego filmu z serii po śmierci Paula 30 listopada 2013. A wy, chcielibyście znów zobaczyć w akcji Briana? Zwłaszcza po tak wzruszającym pożegnaniu w "Szybkich i wściekłych 7"?

Zdjęcia do nowego filmu ruszyły 14 marca. Filmowcy pojawią się z kamerą w Nowym Jorku, Atlancie, Rosji, na Kubie i Islandii. W ostatnim z krajów ma zostać nakręcona scena największej eksplozji w dziejach kina. W obsadzie znaleźli się m.in. Jason Statham, Kurt Russell, Tyrese Gibson, Charlize Theron (jako czarny charakter), Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Ludacris, Nathalie Emmanuel, Scott Eastwood, Dwayne Johnson i Helen Mirren.  Reżyseruje F. Gary Gray.

Premierę ósemki zaplanowano na 14 kwietnia 2017 roku. W planach są również dziewiąta i dziesiąta część.Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones