Bryan Fuller, twórca "Hannibala", oskarżony o molestowanie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bryan+Fuller%2C+tw%C3%B3rca+%22Hannibala%22%2C+oskar%C5%BCony+o+molestowanie-152332
Bryan Fuller, twórca "Hannibala", oskarżony o molestowanie
źródło: Getty Images
autor: Amanda Edwards
Czyżby miał upaść kolejny gigant świata kina i telewizji? Czarne chmury zebrały się nad popularnym producentem Bryanem Fullerem. Twórca seriali "Hannibal" i "Amerykańscy bogowie" został oskarżony o molestowanie seksualne, dyskryminację i tworzenie wrogich warunków pracy.

Bryan Fuller oskarżony przez reżysera "Queer for Fear"W środę w sądzie w Los Angeles złożony został pozew przeciwko Bryanowi Fullerowi. Oskarżającym jest współreżyser serialu "Queer for Fear" Sam Wineman.

Twierdzi on, że w trakcie pracy nad serialem był kilkakrotnie napastowany seksualnie przez Fullera. Ten miał też prezentować całą masę nieprofesjonalnych form zachowania oraz komentarzy. Wineman musiał również zmagać się z wrogim środowiskiem pracy stworzonym przez Fullera.


Reżyser "Queer for Fear" pozywa też AMC i platformę ShudderSam Wineman zamierza walczyć w sądzie również z Shudder, dla którego "Queer for Fear" powstało i którego właścicielem jest AMC.

Twierdzi, że zgłosił się do wiceprezesa Shudder Nicka Lazo, któremu opowiedział o niezgodnych z prawem zachowaniach Fullera oraz o tym, że więcej czasu spędza on na masturbacji niż na zajmowaniu się swoimi obowiązkami. Efektem tej skargi było zwolnienie Winemana.

AMC i Shudder wysypali sól na jego rany, kiedy po debiucie "Queer for Fear" Sam Wineman odkrył, że w napisach został zdegradowany.

Zwiastun serialu "Queer for Fear"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones