Tradycji stało się zadość. Bryan Fuller opuszcza "Kroniki wampirów"

Informacja nadesłana: /Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tradycji+sta%C5%82o+si%C4%99+zado%C5%9B%C4%87.+Bryan+Fuller+opuszcza+%22Kroniki+wampir%C3%B3w%22-128322
Bryan Fuller nie zaskoczył swoich fanów. Portal Nerdist poinformował, że scenarzysta i producent opuścił serial "The Vampire Chronicles". Tym razem wytrwał przy projekcie cztery miesiące. O tym, że będzie prowadzącym serial, chwalił się w styczniu.


Powody decyzji Fullera nie zostały ujawnione. Ale sama nie jest niespodzianką. W ostatnich czasach porzucanie projektów to normalne zachowanie Fullera. Nie wytrwał przy "Star Trek: Discovery" (odszedł przed jego premierą), "Amerykańskich bogach" (po pierwszym sezonie) i "Amazing Stories" (trwają prace nad pierwszym sezonem).

"The Vampire Chronicles" będzie ekranizacją słynnego, 11-tomowego cyklu Rice znanego w Polsce jako "Kroniki wampirów". Podstawę fabuły pierwszego sezonu stanowi "Wampir Lestat".

Lestat de Lioncourt urodził się 7 listopada 1760 w zubożałej szlacheckiej rodzinie markiza Owernii. Był najmłodszym z synów i został pominięty w testamencie. Wyrusza zatem do Paryża szukać lepszego życia i zostaje aktorem. Szybko zwraca na siebie uwagę Magnusa, który przemienia go w wampira, czyni swoim spadkobiercą, po czym sam popełnia samobójstwo. Lestat pozostaje sam, niemal pozbawiony wiedzy na temat tego, co też może robić jako wampir, a czego nie. Przez kolejne 200 lat zgłębi swoją naturę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones