Camilla Luddington jako Lara Croft w najnowszej części Tomb Raider

Informacja nadesłana: Cenega Poland / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Camilla+Luddington+jako+Lara+Croft+w+najnowszej+cz%C4%99%C5%9Bci+Tomb+Raider-86537
Square Enix poinformowało, że wybrana została aktorka odtwarzająca podkładająca głos oraz kreująca główną postać w grze "Tomb Raider". W rolę Lary Croft wcieli się Camilla Luddington, znana z serialu "Czysta Krew", gdzie gra rolę Claudette.


"Tomb Raider", tworzona przez studio Crystal Dynamics, to najnowsza część jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych serii gier komputerowych. Pełna intensywnych scen akcji, brutalnego realizmu oraz cechująca się otwartym światem (nowość w serii) gra "Tomb Raider" dostarczy graczom niezapomnianych wrażeń, gdy wraz z młodą Larą Croft przezywać będą jej pierwszą przygodę na mrocznej i niezbadanej wyspie leżącej u wybrzeży Japonii.

“To było jedno z największych wyzwań, aby wybrać odpowiednią osobę” powiedział Darrell Gallagher, szef studia Crystal Dynamics. “Najnowszy Tomb Raider jest grą bardzo róznicą się od innych gier, stad też nasze wymagania w kwestii głosu i gry aktorskiej były gigantyczne, jako że kierujemy serię Tomb Raider na zupełnie inne tory”