Cary Elwes spędzi "Czarne święta"

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Cary+Elwes+sp%C4%99dzi+%22Czarne+%C5%9Bwi%C4%99ta%22-133577
Studio Blumhouse  przygotowuje slahser pod tytułem "Black Christmas". Będzie to remake filmu Boba Clarka z 1974 roku "Czarne święta". W jednej z głównych ról obsadzono właśnie Cary'ego Elwesa ("Piła",Robin Hood: Faceci w rajtuzach (1993)"Robin Hood: Faceci w rajtuzach"). Czy zagra filmowego mordercę? Tego na razie nie wiadomo.

GettyImages-1154321466.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


Akcja oryginału rozgrywała się w żeńskim akademiku podczas przerwy świątecznej związanej z Bożym Narodzeniem. Grupę studentek, które pozostały na miejscu, zaczyna prześladować psychopatyczny morderca. Co gorsza, wygląda na to, że przebywa on w akademiku... Punkt wyjścia nowej wersji będzie taki sam. Jednak tym razem psychopata odkryje, że nowe pokolenie kobiet nie tak łatwo daje się zastraszyć. Dziewczyny łączą siły i zaczynają polowanie na psychopatę.

Obraz wyreżyseruje Sophia Takal ("Zawsze piękna"). Scenariusz przygotowała April Wolfe. W rolach głównych wystąpią: Imogen Poots ("Sala strachu"), Aleyse Shannon ("Charmed"), Brittany O'Grady ("Star"), Lily Donoghue ("Goldbergowie") i Caleb Eberhardt ("Happy!").

"Black Christmas" pojawi się jeszcze w kinach jeszcze w tym roku, 13 grudnia. "
Udostępnij: