Cate Blanchett w nowym filmie słynnych reżyserujących braci. O czym opowie "Alpha Gang" braci Zellnerów?

Informacja nadesłana: Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Cate+Blanchett+w+nowym+filmie+s%C5%82ynnych+re%C5%BCyseruj%C4%85cych+braci-155472
Cate Blanchett w nowym filmie słynnych reżyserujących braci. O czym opowie "Alpha Gang" braci Zellnerów?
źródło: Getty Images
autor: Stephane Cardinale - Corbis
Cate Blanchett oraz David i Nathan Zellnerowie łączą siły. Gwiazda "Tár" i "Carol" zagra w nowym filmie duetu odpowiedzialnego za takie tytuły jak m.in. "Damulka" i "Sasquatch Sunset", który zrobił furorę na tegorocznym festiwalu Sundance. Produkcja nosi tytuł "Alpha Gang".
    

Cate Blanchett zagra w "Alpha Gang"GettyImages-918987502.jpg Getty Images © Stephane Cardinale - Corbis


"Alpha Gang" opowie o przybyszach z kosmosu, którzy odwiedzają Ziemię z misją podbicia planety. W ludzkim przebraniu, jako groźny motocyklowy gang z lat 50., nie okażą nikomu litości... póki nie złapią najbradziej zaraźliwej z ludzkich chorób: emocji.

Studio MK2 Films będzie prezentować projekt na tegorocznych targach w Cannes. Zdjęcia ruszają jesienią.
  
Filmy braci Zellner zawsze nas zaskakują i zachwycają, czytamy w oświadczeniu, jakie wystosowała Blanchett razem z producentką Coco Francini. W "Alpha Gang" stworzyli odjechany świat, za pomocą którego wyśmieją to, co wszyscy znamy: absurdalną prawdę o kondycji ludzkiej.

Zobaczcie zwiastun ostatniego filmu braci Zellnerów, "Sasquatch Sunset":

"Sasquatch Sunset" - zwiastun
O filmie "Sasquatch Sunset"W obsadzie "Sasquatch Sunset" znaleźli się Jesse EisenbergRiley Keough, Christophe Zajac-Denek i Nathan Zellner. Jednym z producentów wykonawczych został Ari Aster.

Eisenberg i pozostali aktorzy wystąpili w pełnej charakteryzacji, nie używając dialogów. Odtwórca roli założyciela Facebooka w filmie "The Social Network" przygotowywał się do roli poprzez pracę nad ruchem postaci, obserwując małpy i łącząc ich zachowania z cechami ludzkimi.

Film miał premierę na festiwalu Sundance i został pokazany podczas Berlinale i SXSW. W Stanach Zjednoczonych produkcja właśnie weszła do szerokiej dystrybucji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones