Czwarty "Cloverfield" jest już gotowy i będzie filmem wojennym?

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czwarty+%22Cloverfield%22+jest+ju%C5%BC+gotowy+i+b%C4%99dzie+filmem+wojennym-126807
W marcu zeszłego roku pojawiły się plotki o przygotowywanym przez studio Bad Robot filmie "Overlord", który był potencjalnie kolejną częścią serii "Cloverfield". Najnowsze pogłoski nie tylko potwierdzają związek projektu z cyklem, ale zdradzają też, że film jest już gotowy.


Tak jak w przypadku "Cloverfield Lane 10", "Overlord" to projekt, który zaczął jako osobna historia i dopiero z czasem zaanektowano go do uniwersum "Cloverfield". Film ma być historią dwóch alianckich spadochroniarzy, którzy w czasie II wojny światowej zostali wysłani z misją zniszczenia stacji radiolokacyjnej. Niestety ich samolot rozbił się na tyłach wroga i teraz bohaterowie muszą walczyć o przetrwanie. Nie będzie łatwo, bowiem na ich drodze staną nie tylko zwykli niemieccy żołnierze, ale i nadprzyrodzone istoty - rezultat nazistowskich eksperymentów.

Mimo, że film jest już rzekomo skończony, na razie nie wiadomo, kiedy ujrzy światło dzienne. Wciąż czekamy na premierę trzeciej części, która prawdopodobnie będzie miała premierę na Netfliksie.

Reżyserem "Overlorda" - czy też "Cloverfield 4" - jest Julius Avery.

Udostępnij: